"Ugotowani w parach" świątecznie z gwiazdami. Nawet w najzgodniejsze związki może wkraść się napięcie

Źródło: TVN
"Ugotowani w parach". Co się wydarzy w odcinku specjalnym?
"Ugotowani w parach". Co się wydarzy w odcinku specjalnym?
Wielkanoc tuż tuż…
Wielkanoc tuż tuż…
Inspiracje na wielkanocny stół
Inspiracje na wielkanocny stół
Jak udekorować stół na Wielkanoc?
Jak udekorować stół na Wielkanoc?
 Tych sałatek nie może zabraknąć na wielkanocnym stole
Tych sałatek nie może zabraknąć na wielkanocnym stole
Odchudzamy potrawy na Wielkanoc
Odchudzamy potrawy na Wielkanoc
Koszyczki wielkanocne
Koszyczki wielkanocne
Wielkanoc po włosku ze Stefano Terrazzino
Wielkanoc po włosku ze Stefano Terrazzino
Propozycje z twarogiem na Wielkanoc
Propozycje z twarogiem na Wielkanoc
Nowoczesna Wielkanoc
Nowoczesna Wielkanoc
W Niedzielę Wielkanocną "Ugotowani w parach" zagoszczą na antenie TVN w zupełnie wyjątkowym wydaniu. W odcinku specjalnym zmierzą się zakochane gwiazdorskie duety: Gabi Drzewiecka i Łukasz Riedel, Klaudia El Dursi i Jacek Leszczyński oraz Robert i Patrycja Stockingerowie. Co przygotują?

"Ugotowani w parach". Co się wydarzy w odcinku z gwiazdami?

W specjalnym odcinku "Ugotowanych w parach" odwiedzimy domy znanych i lubianych, którzy dadzą z siebie wszystko, aby urządzić niezapomniane kolacje. Do kulinarnego pojedynku staną Gabi Drzewiecka i jej partner Łukasz Riedel, Klaudia El Dursi wraz z partnerem Jackiem Leszczyńskim oraz Robert i Patrycja Stockingerowie.

Każda z par przygotuje trzydaniową kolację, aby zaimponować swoim gościom. Na stołach zagoszczą inspiracje rodem z dalekiej Azji oraz słonecznej Italii, ale nie zabraknie również akcentów wprost z domowej kuchni. Atmosfera spotkań okaże się naprawdę gorąca, nie tylko przez wyśmienite dania, ale także żywe dyskusje – przy stole nie zabraknie bowiem celnych ripost, dobrych żartów i niełatwych pytań. Jak się okaże, nawet w najzgodniejsze związki może wkraść się napięcie, kiedy w grę wchodzą kontrowersyjne tematy: wizja uczciwego podziału domowych obowiązków czy preferencje dotyczące rodzynek w serniku.

Choć w odcinku wezmą udział wyjątkowi uczestnicy, reguły rywalizacji pozostają niezmienne – pary ocenią się wzajemnie, przyznając punkty za przygotowane kolacje, a na zwycięski duet czeka nagroda w wysokości 5 000 złotych. Tym razem zostanie ona jednak przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych

"Ugotowani w parach" - gwiazdorski odcinek specjalny. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja odcinka specjalnego "Ugotowanych w parach" już w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 17:55 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Informacja prasowa/TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości