Gabi Drzewiecka

  Gabi Drzewiecka

  Gala Bestsellery Empiku 2021 już za nami. Podczas transmisji w TVN poznaliśmy najlepszych twórców w kategoriach: książka, muzyka, film, a także odkrycia Empiku. Kto został laureatem nagrody dla autorów najlepiej sprzedających się w minionym roku dzieł? Oto pełna lista zwycięzców.

  Niedawno książę William został okrzyknięty "najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną". Na podium znaleźli się także Bruce Willis, Dwayne Johnson, Jason Statham i Michael Jordan. Czy kobiety lubią łysych mężczyzn, a może to właśnie włosy są ważnym atrybutem męskości? O tym rozmawialiśmy z Gabi Drzewiecką, Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Kają Kędzierską.

  Co roku studniówki w szkołach budziły wiele emocji. Ze względu na pandemię tegoroczni maturzyści mogą jednak zapomnieć o hucznej imprezie, na którą czekali z utęsknieniem. Ale czy na pewno? W sobotę 6 lutego o 19:00 odbędzie się nietypowa studniówka online, podczas której będą zbierane datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek.

  Gary Barlow to wokalista popularnej grupy Take That, autor tekstów, kompozytor i pianista. Ma na swoim koncie cztery solowe płyty, a po siedmiu latach przerwy wychodzi piąty krążek artysty zatytułowany "Music Played By Humans". O tym, jak powstał album artysta opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewieckiej. Jak wspomina lata pracy w boysbandzie? Kim jest jego najwierniejsza fanka?

  Bałagan w pokoju dziecka to coś, co trudno ogarnąć, wylewa się na cały dom, ale mamy na niego jeszcze jakiś wpływ. Jednak pokój nastolatka żyje już własnym życiem, wymyka się spod kontroli, jest trudny do opisania i zrozumienia. Czy powinniśmy z nim walczyć? Co chaos za zamkniętymi drzwiami mówi o naszym dorastającym dziecku? O tym rozmawialiśmy z ekspertką edukacyjną Edytą Plich, pediatrą Ewą Drzewiecką i jej córką Gabi oraz muzykiem Maciejem Miecznikowskim.