Wiosna zawitała do TVN. Czego widzowie mogą się spodziewac po najnowszej ramówce?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wiosenne hity w TVN
Wiosenne hity w TVN
Wiosna  2023 w TVN
Wiosna 2023 w TVN
Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN
Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Przez 30 lat pomogła tysiącom dzieci
Przez 30 lat pomogła tysiącom dzieci
Relacja z sesji zdjęciowej Tatuum i Fundacja TVN
Relacja z sesji zdjęciowej Tatuum i Fundacja TVN
Fundacja TVN pomaga od wielu lat
Fundacja TVN pomaga od wielu lat
Akcja TVN i TATUUM "Jestem sobą"
Akcja TVN i TATUUM "Jestem sobą"
Psi azyl ostatniej szansy
Psi azyl ostatniej szansy
Kulisy balu Fundacji TVN - POPRAWKA
Kulisy balu Fundacji TVN - POPRAWKA
Kulisy balu Fundacji TVN
Kulisy balu Fundacji TVN
Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży
Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży
W TVN czuć już pierwszy powiew wiosny. Stacja zaprezentowała swoją ramówkę na nadchodzące miesiące. Na antenę po raz kolejny powrócą ulubieńcy naszych widzów, ale pojawią się też nowości, które z pewnością umilą czas przed telewizorem.

Wiosna 2023 w TVN

Wiosna 2023 zapowiada zupełnie nową, bogatszą ofertę programową stacji TVN. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany na rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Wielowymiarowa rozrywka z pewnością da się odczuć w niejednym formacie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale oczywiście nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych hitów. W powietrzu czuć już wiosnę.

Co czeka naszych widzów? Magda Gessler po raz kolejny wyruszy w podróż z Kuchennymi Rewolucjami, Hubert Urbański zaprosi do gry o milion złotych w programie "Milionerzy", a Daria Ładocha powróci na szlak programu "Azja Express". - Kiedyś myślałam, że prowadząca taki program, to taka pani na włościach - wyznała przed kamerą Daria - Wcale tak nie jest, uczestnicy są na tyle ambitni, że trzeba ich gonić, więc różnica między mną, a uczestnikami polega tylko na tym, że ja mam nocleg co jakiś czas - dodała. - Ten program dał mi możliwość poznania siebie i relacji z Izą, moją przyjaciółką - zdradziła Paulina Krupińska.

Wiosenny spot wizerunkowy TVN 2023

Do sieci trafił spot wizerunkowy TVN na wiosnę 2023. Jak co roku efektowne nagranie zgromadziło największe gwiazdy stacji. Na filmie nie zabrakło energetycznego montażu, muzyki i nowinek audiowizualnych. Laserowa scenografia wykreowała nowoczesny świat i przykuje uwagę każdego amatora świetlnych wrażeń. W spocie wystąpili m.in. Magda Gessler, Kuba Wojewódzki oraz gospodarze "Dzień Dobry TVN".

- W wiosennym spocie nasze gwiazdy poruszają się po świecie, który ich samych zaskakuje! Ten świat, wciąga i może być dostosowany do potrzeb odbiorcy. Jest ultranowoczesny, inspirujący, łączy przeszłość z przyszłością i, mimo swojego hi-tech’owego charakteru, posiada duszę - tłumaczył Robert Przyszlak, Dyrektor Autopromocji TVN Warner Bros. Discovery.

Wiosna 2023 w TVN
Źródło: TVN

W spocie promującym wiosenną ramówkę nie zabrakło największych serialowych gwiazd stacji. Na nowy sezon telewizyjnej rozrywki zapraszają Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak, Agata Kulesza i Ola Adamska.

- Na planie jest bardzo dużo świateł, laserów, za chwilę pojawi się jeszcze brokat i złoty pył. Można powiedzieć, że jest na bogato i luksusowo, czyli tak, jak zawsze w ramówce TVN - stwierdziła na planie spotu serialowa Joanna Chyłka, czyli Magdalena Cielecka.

Dodatkowe materiały, które powstały na planie spotu będą towarzyszyły fanom stacji TVN przez dłuższy czas. Nie zabraknie Instastories, które pojawią się na social mediach, dodatkowych materiałów wideo czy wywiadów, które zainteresują widzów Playera oraz VOD.pl. Dzięki temu widzowie TVN na dobre wejdą do rozrywkowego świata stacji.

Wiosenna ramówka TVN - co nowego?

Widzowie TVN nie będą mogli narzekać tej wiosny na brak różnorodności. Stacja wyemitowała właśnie ramówkę, zapraszając widzów przed ekrany telewizorów. Zaproponowane programy dotykają wielu aspektów życia, więc nie będzie nudy. Dorota Wellman zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu. "Kto to wie?" to show, w którym prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi, jak dobrze znają opinie Polaków. Show zadebiutuje na antenie TVN 27 lutego i emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:20.

Nie zabraknie także dużych przygód. W TVN wystartuje nowa edycja programu "Azja Express"! W trasę wyruszy 8 odważnych par. Losy śmiałków widzowie będą mogli śledzić od 4 marca w każdą sobotę o godzinie 20:00. Wiosną na antenę z kolejnym sezonem powróci również "MasterChef Junior". Już po raz 8. młodzi kucharze staną przed takimi wyzwaniami, jak przygotowanie mistrzowskich pierogów, najsmaczniejszych dań z ryb czy rozpływających się w ustach żeberek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski, Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości