Gwiazdy

Olivia Newton-John złożyła noworoczne życzenia. "Przetrwamy to!"

Gwiazdy

Olivia Newton-John złożyła noworoczne życzenia. "Przetrwamy to!"

Olivia Newton-John gwiazda kultowego musicalu "Grease" od lat zmaga się z nowotworem piersi. Aktorka nie traci jednak nadziei i pogody ducha. Niedawno nagrała bowiem wyjątkowe wideo z życzeniami, które w programie pokazał naszym widzom Mateusz Hładki.

Olivia Newton-John doskonale znana jest światu jako urocza Sandy z kultowego filmu "Grease", w którym wystąpiła u boku Johna Travolty. Ma obecnie 72 lata i po raz kolejny zmaga się z rakiem.

Olivia Newton-John walczy z przerzutami

Mateusz Hładki przypomniał, że aktorka ma za sobą trzy walki z nowotworem. Po raz pierwszy usłyszała diagnozę w 1992 roku. Dwie dekady później okazało się, że rak piersi powrócił, a w 2018  ujawniła, że po raz trzeci musi zmierzyć się z nowotworem. 

Życzenia noworoczne

Z okazji zbliżającego się końca roku dzielna Olivia Newton-John złożyła osobiste życzenia internautom. Mateusz Hładki pokazał naszym widzom to wyjątkowe nagranie.

- Cześć wszystkim, chciałbym wam życzyć dużo zdrowia i szczęścia w tym świąteczno-noworocznym czasie. Mam nadzieję, że 2021 rok przyniesie nam dobre wiadomości, tylko nie traćcie ducha i myślcie pozytywnie. Przetrwamy to! To wszystko minie! Przesyłam wam dużo miłości - słyszymy w nagraniu.

- Ileż ona ma siły, walcząc z rakiem – podsumowała Ewa Drzyzga.  

Zobacz też:

 Magda Gessler napisała autobiografię. "Większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana"

Była świetną siedmioboistką, a teraz robi najlepsze pokazy pirotechniczne w Polsce: "Ma niesamowitą wizję układu na niebie"

Supermodelka Kamila Szczawińska wprowadziła spore zmiany w życiu. "Wróciłam do korzeni"

Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0