Gwiazdy

Magda Gessler napisała autobiografię. "Większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana"

Gwiazdy

Magda Gessler napisała autobiografię. "Większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana"

Bez wątpienia Magda Gessler należy do grona najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda od lat przeprowadza rewolucje w restauracjach w całej Polsce i cieszy się ogromną popularnością. Szczegóły jej prywatnego życia są jednak nieznane. Teraz okazuje się, że ujawni je w swojej autobiografii.

Autobiografia Magdy Gessler

Magda Gessler już od 10 lat prowadzi "Kuchenne rewolucje", a od 2012 roku jest w jury "MasterChefa". Widzowie kochają jej energię, a także naturalność, humor oraz aktywność w mediach społecznościowych. Wydawałoby się, że przez tyle lat w show-biznesie fani są doskonale zaznajomieni z każdym szczegółem jej życia. Nic bardziej mylnego! Teraz gwiazda TVN postanowiła ujawnić swoje zaskakujące przeżycia.

- Mimo że mama udzieliła już wielu wywiadów, to większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana. Podczas pisania nie hamowała się w niczym, dzięki książce poznamy szczegóły jej związków z ukochanymi mężczyznami i jej małżeństw. Mogę zagwarantować, że będą to naprawdę ciekawe historie - ujawnił w "Fakcie" jej syn z pierwszego małżeństwa, Tadeusz Müller.

Podobno w autobiografii Magda Gessler w dużym stopniu skupiła się na przeszłości, a także swoich początkach, kiedy to uczyła się i żyła w słonecznej Hiszpanii, która do dziś jest bliska jej sercu.

- Ludzie dowiedzą się, jak to się stało, że obecnie mamy w Polsce taką postać jak Magda Gessler i skąd się wzięła jej miłość do kuchni i gotowania - dodał Tadeusz Müller.

Komentarz restauratorki

Ta informacja wywołała prawdziwą burzę w Internecie. Fani z niecierpliwością czekają już na książkę restauratorki. Czy jednak jest to prawda? W celu potwierdzenia owej wiadomości Mateusz Hładki odezwał się do Magdy Gessler.

- Ja napisałem do Magdy, bo mówię - trzeba sprawdzać u źródła. No i w środku nocy dostałem odpowiedź: "Ciiiiiiiiii, wszystko powiem jak wrócę" - zdradził dziennikarz.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nadal przebywa bowiem na Fuerteventurze, gdzie przed świętami Bożego Narodzenia wyjechała ze swoim ukochanym Waldemarem oraz córką, Larą Gesser i jej rodziną.

Nie pozostaje więc nic innego, niż czekać na powrót restauratorki i kolejne informacje!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0