Parenting

Została mamą, gdy miała 14 lat. Teraz wychowuje 12 dzieci. "Niektórzy uważają, że przesadzam"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
o2.pl/TikTok
Dzieci

Veronica Merittmi urodziła pierwsze dziecko w wieku 14 lat. Dziś kobieta kończy 37-lat, a jej rodzina powiększyła się w tym czasie aż o 11 pociech. Ponadto kobieta została niedawno babcią. Wnuk TikTokerki przyszedł na świat w tym samym czasie, co jej najmłodszy syn.

Mama i babcia w jednym czasie

Veronica Merittmi to TikTokerka, której filmy robią prawdziwą furorę wśród użytkowników aplikacji. Obserwuje ją ponad 205 tysięcy osób, a pod nagraniami znajdują się tysiące serduszek i komentarzy. Co sprawia, że Veronica jest tak popularna? Kobieta chętnie opowiada o swojej codzienności w roli mamy 12 dzieci.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

37-latka urodziła pierwsze dziecko, gdy miała jedynie 14 lat. Co ciekawe jej najmłodsza pociecha przyszła na świat praktycznie w tym samym czasie, co jej wnuczek. Dwójka dzieci - Victoria i Andrew są owocem miłości z byłym partnerem 37-latki, natomiast ojcem pozostałej dziesiątki rodzeństwa jest jej mąż Marty.

Codzienność mamy z 12 dziećmi

Niestety nie wszyscy obserwatorzy Veronicy pochwalają posiadanie przez nią tak dużej rodziny. Kobieta nie ma stabilnej sytuacji finansowej, przez co, aby utrzymać rodzinę, korzysta z pomocy państwa. W komentarzach często pojawiają się też opinie, że 37-latka podjęła się zbyt dużego wyzwania. - Niektórzy uważają, że przesadzam - opowiadała na TikToku.

@thismadmama Reply to @xyrking_smackdown ♬ About Damn Time - Lizzo

Veronica nie uważa jednak, aby słowa internautów miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. TikTokerka czuje się świetnie w roli mamy, a dzieci są jej największym szczęściem w życiu. Jest również dumna ze swojej córki, która niedawno przywitała na świecie pierwszego synka.

@thismadmama TikTok loves when I do these Check my bio for my linktree if you'd like to show support #teenmom #teenparent #teenmother #teenpregnancy #alt ♬ Yucky Blucky Fruitcake - Iamdoechii

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: o2.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: LOUISE BEAUMONT / Getty Images

Pozostałe wiadomości