Parenting

Wybiera imiona dla dzieci, a rodzice płacą jej krocie. Najdroższa usługa kosztuje 43 tysiące złotych

Parenting

Autor:
Nastazja
Bloch

Ciąża to magiczny czas dla rodziców. Gdy tylko na badaniach lekarz dostrzega płeć dziecka, zaczyna się poszukiwanie odpowiedniego imienia. To nie jest jednak takie proste. Symboliczne, tradycyjne, a może oryginalne? Ten problem zdejmuje z zestresowanych rodziców pewna kobieta, która zawodowo zajmuje się wybieraniem imion dla dzieci i zarabia na tym ogromne pieniądze.

Zawód – wybieram imiona dla dzieci

Taylor A. Humphrey ma zaledwie 33 lata i dobrze prosperujący biznes. Absolwentka New York University przez przypadek wpadła na nietypowy pomysł, który wkrótce stał się jej sposobem na życie. Kobieta bowiem pomaga niezdecydowanym rodzicom w wyborze imienia dla noworocznego dziecka i zarabia na tym całkiem dobre pieniądze.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak to się zaczęło? Taylor w 2015 roku założyła Instagrama o nazwie @whatsinababyname, gdzie dzieliła się ciekawostkami dotyczącymi dziecięcych imion. Z miesiąca na miesiąc przybywało jej coraz więcej obserwatorów, a rodzice wysyłali do kobiety wiadomości z prośbą o pomoc.

Kiedy 7 lat temu założyłam ten profil, chciałam po prostu dzielić się zamiłowaniem do dziecięcych imion. Nigdy nie śniłam o tym, że ta nisza przerodzi się w prężnie działający biznes. A jednak! Przez ostatnich kilka lat pracowałam z setkami rodziców, aby pomóc im w wyborze imienia dla ich dziecka 

Sztuka wyboru imion dla dzieci

Na czym polega współpraca z Taylor? Rozpoczyna się przede wszystkim od wypełnienia przez rodziców specjalnego kwestionariusza. Na podstawie wcześniej udzielonych odpowiedzi ekspertka przygotowuje listę propozycji. W przeliczeniu na złotówki pomoc ta kosztuje ponad 6 tysięcy złotych.

To nie koniec. W swojej ofercie Taylor proponuje również analizę historii rodowej. Ta opcja pozwala znaleźć zapomniane już imiona związane z najbliższą rodziną rodziców. Najdroższa opcja - wybór imienia pod biznes, jaki prowadzą rodzice, kosztuje zaś 43 tys. złotych.

Skąd Taylor czerpie inspiracje na imiona? Jak przyznaje, pomysły rodzą się podczas oglądania seriali, filmów, a także obserwując trendy oraz znaki uliczne. Co więcej, ekspertka dodaje, że jej praca nie kończy się tylko na szukaniu imion. To także wparcie duchowe, emocjonalne i fizyczne.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tetra Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości