porady

  porady

  Uprząż dla psa, zwana również szelkami, znalazła swoje zastosowanie już w czasach, kiedy psy wykorzystywano do pracy. Ma to miejsce po dziś dzień, szczególnie w krajach podbiegunowych, gdzie psy pełnią rolę zwierząt ciągnących zaprzęg sań. Ponadto szelki dla psa wykorzystuje się podczas spacerów i aktywności sportowych, m.in. do biegania czy kolarstwa. Dają większą kontrolę właścicielowi, ale również wspierają bezpieczeństwo i zdrowie fizyczne zwierząt. Na co zwrócić uwagę przy wyborze szelek dla psów?

  Kanapa w salonie to centrum domowego życia – tu się odpoczywa, bawi, jada. Nic dziwnego, że tapicerka wiele musi znieść, a zarówno materiałowe, jak i skórzane nie są plamoodporne. Jak wyczyścić kanapę, gdy już się zabrudzi?

  Czyszczenie komputera stanowi podstawę dbania o niego. Dzięki darmowemu czyszczeniu komputera z kurzu i szybkiemu czyszczeniu komputera z wirusów nasze urządzenie będzie działać szybciej, a podczas korzystania z bardziej wymagających aplikacji komputer nie będzie się przegrzewał. Sprawdzamy, jak zrobić czyszczenie komputera.

  Zanim w roku 2003 wprowadzono obowiązek jazdy w kasku (w zawodowym peletonie), w powszechnym użyciu były czapeczki kolarskie. Choć zniknęły na kilka lat, bardzo szybko wróciły do łask, pojawiając się w wersji udoskonalonej. Tak jak niegdyś, chronią przed słońcem i chłodem, a daszek osłania oczy i zapobiega spływaniu deszczu na twarz. Ulepszona wersja pozwala na noszenie czapek pod kaskiem.

  Kojec dla psa w domu łączy funkcje odpoczynku i bezpieczeństwa. Warto wprowadzić go do mieszkania już na wczesnym etapie życia psa. Spełnia swoje zadanie szczególnie w przypadku niesfornych szczeniaków. Chroni samego psa i otoczenie. Najpopularniejsza jest klatka kennelowa dla psa. Jak wybrać dobry kojec dla psa do mieszkania?

  Klejenie obuwia to niełatwe zadanie. Aby zrobić to poprawnie, należy wybrać właściwy klej do butów, który umożliwi złączenie niedoskonałych materiałów. Dowiedz się, jak to zrobić.

  Anna Nowak-Ibisz od lat inspiruje kobiety. Przełamuje tematy tabu i opowiada o gadżetach, które sprytnie mogą ułatwić życie. Tym razem do internautów zwróciła się z ostrzeżeniem. Była potencjalną ofiarą cyberprzestępstwa i pokazała, jakiej treści wiadomości otrzymała od oszustów.

  Jak zmienić swoje życie i poprawić jego jakość? To pytanie pojawia się w głowach wielu ludzi – w końcu każdy z nas dąży do szczęścia. I choć definiowane jest ono w różny sposób, istnieje kilka uniwersalnych metod na to, by być bliżej jego osiągnięcia. Co należy więc zrobić, by odmienić swoje życie i zacząć czerpać z niego pełnymi garściami?

  Z czym kojarzą się nietoperze? Na pewno z horrorami, świętem Halloween i mrokiem. To w końcu z nimi zawsze przedstawiano Draculę czy inne przerażające stworzenia wychodzące po zmroku. Choć nietoperze w wielu osobach wzbudzają wyłącznie negatywne emocje, to w rzeczywistości te nocne stworzenia wcale nie są takie straszne. Wszystko zależy przecież od tego, jak na nie spojrzeć i jak je przedstawić. Jeśli lubisz nietoperze, koniecznie spróbuj je narysować.

  Przed nami Halloween, straszne przebrania, przerażające wypieki i jesienne ozdoby. Już za kilka dni zabierzemy się za dyniowe lampiony. Co zrobić z pozostałościami po warzywie? Z pewnością ich nie wyrzucamy. Miąższ możemy wykorzystać na wiele sposobów. Przedstawiamy kilka z nich.