pomysł

  pomysł

  Karolina Demiańczuk stworzyła aplikację, która może rewolucjonizować sposób umawiania się na spotkania. Jej start-up został wyceniony na ponad 3 mln dolarów. Zobaczcie, jak wpadła na pomysł aplikacji i kto jej pomaga w realizacji projektu.

  Projektantka Aleksandra Przybysz znalazła swój sposób na życie i na pomysłowy biznes. Robi biżuterię z metalu. Jak powstają jej niecodzienne projekty? Skąd Ola czerpie inspiracje? Gdzie można kupić jej biżuterię i czy wykonuje ją na indywidualne zamówienie?

  Iwona Wojtas stworzyła miejsce, gdzie można bardzo kreatywnie można spędzić czas ze swoim dzieckiem. Takich miejsc w Polsce nie ma wiele, ale na świecie są one bardzo popularne. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Kobiecy biznes".

  Pomysł na wspólny biznes powstał podczas pogaduszek przy herbacie. Wkrótce potem Pani Anna i Alicja zaczęły realizować swoją artystyczną pasję tworząc ozdobne kołnierzyki. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kobiecy biznes".

  Anna Kania i Joanna Dziewicka zrezygnowały z pracy w wielkiej korporacji, by założyć własny biznes. Postanowiły szyć szmaciane lalki, które - według nich - mogą się stać alternatywą dla lalek Barbie i Hallo Kitty. Kiedyś pracowały od rana do wieczora i musiały nieustannie wybierać pomiędzy pracą a rodziną, a dziś mają czas dla swoich najbliższych, realizują się i są szczęśliwe.

  A także różowy członek, wibrator-kaczuszka, makaron w kształtce penisa, bielizna erotyczna czy aromatyczne żele - to wszystko znajdziecie w pierwszym w Polsce sklepie erotycznym tylko dla kobiet. Joanna Keszka otworzyła dla Was wrota rozkoszy!

  Aleksandra Ruta miała dobry pomysł na to, jak spędzić czas z dzieckiem w terenie, dlatego założyła firmę "Małe kilometry" i napisała książkę "Wyspa księżyca". Porzuciła pracę w korporacji i zajęła się swoim biznesem oraz realizacją marzeń.

  Kuchenne kreacje, czyli fartuchy, mogą być eleganckie i piękne. Wszystko dzięki dwóm dziewczynom, które wymyśliły fartuchy COOKie. O swoim pomyśle na "Kobiecy biznes" opowiedziały w Dzień Dobry TVN. Czy założyłybyście taki fartuch?