Nie było jej stać na wymarzoną suknię ślubną. Wykonała ją z bielizny

Suknia ślubna
Nie było ją stać na wymarzoną suknię ślubną. Wykonała ją z bielizny
Źródło: JerzyRudy/GettyImages
Suknia ślubna to dla panny młodej jeden z najważniejszych dodatków. Na kilka miesięcy przed ceremonią przyszłe żony szukają wymarzonej kreacji w salonach bądź szyją je na zamówienie. Ta dziewczyna postanowiła, że zrobi to sama, a efektem pochwaliła się w sieci. Internautki nie kryją podziwu.

Panna młoda sama stworzyła wymarzoną suknię

Nie oszukujmy się, suknie ślubne z salonów są kosztowne. Panie, znajdując wymarzoną kreację na ten wielki dzień, są w stanie wydać każde pieniądze. Nieco inne podejście miała tiktokerka @_boringbb_. Kobieta, poszukując sukni marzeń, doszła o wniosku, że choć nie stać ją na model, który najbardziej wpadł jej w oko, znajdzie inne rozwiązanie. Przyszła panna młoda wzięła sprawy w swoje ręce i kreację wykonała samodzielnie.

Suknia ślubna z bielizny

Marzeniem kobiety była opływowa sukienka w bieliźniany stylu. Kreatywna tiktokerka zaczęła tworzyć sama, a filmikiem z procesu twórczego podzieliła się w sieci. Jak to zrobiła?

Przyszła panna młoda chwyciła za klasyczne koronkowe body, do którego dodała spódnicę o podobnym materiale. Trzeba przyznać, że efekt zadziwił samą twórczynię.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zachwalali kreację. Jak przyznali, kobieta powinna otworzyć biznes oraz projektować subtelne i eleganckie sukienki.

"To jest piękne! Proszę, zaprojektuj moją przyszłą suknię ślubną!", "Niesamowita", "Bajkowa suknia ślubna boho moich marzeń" - komentowali użytkownicy TikToka.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: JerzyRudy/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości