Parenting

Nazywają go gangsterem i bandytą, a ma tylko roczek. Mama chłopca: "Nie obchodzi mnie to, co mówicie"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
onet.pl
osoba, która robi tatuaż
GoodLifeStudio/Getty ImagesKobieta robi tatuaże rocznemu synowi

Shamekia Morris jest projektantką i wielką miłośniczką tatuaży. Swoje uwielbienie do takiego ozdabiania ciała przelała na swojego syna. Tułów, ramiona oraz nogi rocznego chłopca już pokrywają liczne malunki. Mimo że tatuaże są tylko tymczasowe, to internauci ostro skrytykowali zachowanie kobiety.

Wytatuowała ciało rocznego syna

Shamekia Morris mieszka w West Palm Beach na Florydzie. Pierwszy tatuaż na skórze jej syna Treylina pojawił się, gdy chłopiec skończył pół roku. Dodatkowo kobieta zaczęła zakładać synowi dość nietypowe ubrania. Stylizacje dopełnia złotymi łańcuchami oraz naszyjnikami. Shamekia Morris nowymi tatuażami oraz oryginalnymi strojami chłopca chwali się w mediach społecznościowych.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Choć malunki, które pojawiają się skórze chłopca nie są prawdziwymi tatuażami, to na projektantkę spadła fala krytyki. - Spotykam się z wieloma reakcjami. Ludzie mówią, że wychowuję syna na gangstera, bandytę - powiedziała w wideo zamieszczonym na kanale truly. W komentarzach mogła również przeczytać, że jej syn "zostanie zastrzelony na ulicach" lub że "wychowuje go na osobę, która trafi do więzienia"

Warto dodać, że kobieta musiała zmierzyć z hejtem jeszcze przed narodzinami syna. Internauci ostro skrytykowali jej ciążową sesję w studiu tatuażu. Niektórzy komentujący sugerowali, że jej dziecko "urodzi się z trucizną pod skórą".

Shamekia Morris dalej będzie tatuować syna

- Boli mnie to, bo wiem, że nie jestem złą mamą, a określają mnie najróżniejszymi wyzwiskami. To jest szalone. (...) Mam kilka słów do ludzi, którzy mnie osądzają: "nie obchodzi mnie to, co mówicie, bo to styl życia, który lubimy" - dodała. Mimo krytyki Shamekia Morris dalej będzie tatuowała ciało swojego syna.

Projektantka jest zdania, że dziecku nie dzieje się krzywda. Do tego jest przekonana, że chłopiec, który ma obecnie rok, jest zadowolony i dobrze się bawi. - Myślę, że Treylin uwielbia się przebierać. Kiedy widzi siebie ubranego w lustrze, podskakuje, tańczy. Naprawdę myślę, że mu się to podoba - mówiła w zamieszczonym w sieci filmiku.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: GoodLifeStudio/Getty Images?nuggetworld561/Instagram

Pozostałe wiadomości