Poszła do restauracji na kolację. Stolik obok mama posadziła dziecko na nocniku. "Fuj!"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
edziecko.pl, netmums.com
Jak odpieluchować dziecko?
Jak odpieluchować dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Karmienie piersią w miejscu publicznym jest tematem kontrowersyjnym, który budzi skrajne opinie. Jednak jeszcze większe oburzenie może wywołać sytuacja, kiedy rodzice pozwalają dziecku się wypróżnić w otoczeniu innych osób. Jedna z internautek była świadkiem takiej sytuacji w restauracji. Jak zareagowała? Co na to menager lokalu?

Nocnik w restauracji

Internautka Bridget na jednym z zagranicznych forów dyskusyjnych opisała, co ją spotkało w restauracji. Wieczorową porą wybrała się na kolację. Siedząca niedaleko niej rodzina zaskoczyła ją swoim zachowaniem.

- Obok naszego stolika rodzice wyciągnęli nocnik, położyli pod stołem i posadzili na nim dziecko. Następnie mama położyła na wierzchu serwetkę i poszła do toalety dla kobiet, żeby opróżnić nocnik. Po pierwsze, to dziecko było półnagie w zatłoczonej restauracji, a po drugie - fuj! Nie chciałam, żeby to się stało tuż obok miejsca, w którym jadłam. Wiem, że dzieci muszą skorzystać z toalety, kiedy tego potrzebują, ale byliśmy dosłownie 10 kroków od łazienki! - podkreśliła wzburzona internautka.

Bridget postanowiła zgłosić incydent menagerowi sali. - Nie wydawał się zbytnio tym przejmować. Powiedział, że są "przyjaźni rodzinom" - dodała kobieta.

Czy dziecko może się wypróżnić w restauracji?

Pod postem Bridget pojawiła się masa komentarzy. Internauci podzielili zdanie autorki wpisu i opowiedzieli o swoich doświadczeniach.

- Byłem kiedyś w restauracji i kobieta zaczęła zmieniać pieluchę swojemu dziecku na stoliku obok nas. Personel poprosił ją, by skierowała ją do przebieralni oddalonej o około 5 metrów, ale ona powiedziała, że nie będzie przebierać dziecka w toalecie - napisał internauta o nicku Kirk.

- Jestem mamą trójki dzieci i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Nie było takiej potrzeby, po prostu odprowadzałam maluchy do toalety. Nigdy nie wiesz, kto siedzi obok ciebie - stwierdziła Laura.

- Kilka lat temu pojechaliśmy nad wodę. Rodzina siedziała przed barem, a dziecko siedziało na ścieżce na nocniku. Przechodzący ludzie musieli zejść na ulicę, żeby ominąć dziecko. Żal mi ludzi, którzy próbowali zjeść swoje jedzenie obok tego! - wspominała Holly, użytkowniczka forum.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: edziecko.pl, netmums.com

Źródło zdjęcia głównego: d3sign/Getty Images

Pozostałe wiadomości