Parenting

Ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Reakcja babci zaskoczyła wszystkich. "Prawda boli"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
Babcia

Gdy przyszli rodzice przekazują wiadomość o ciąży, bardzo zależy im na tym, aby była ona pozytywnym zaskoczeniem dla całej rodziny. Jednak emocje mogą być różne. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka, która uwieczniła reakcję jej mamy, na kolejnego wnuka.

Nietypowa reakcja na wieść o ciąży

Ogłoszenie ciąży to dla wielu par bardzo szczególny, rodzinny moment. Dzieląc się tą wiadomością, przyszli rodzice mają nadzieję, że otrzymają od najbliższych wsparcie, a na ich twarzach pojawi się szczera radość. Jednak jak to w życiu bywa, wyobrażenia nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka. Marisk Roadal postanowiła nagrać moment, w którym informuje mamę o trzeciej ciąży. Niestety kobieta nie zareagowała tak entuzjastycznie, jak oczekiwali tego przyszli rodzice. Wręcz przeciwnie, od razu nasunęło jej się konkretne pytanie. - Kolejne? Już? - to pierwsze słowa, które wypowiedziała po ogłoszeniu ciąży.

Zachowanie babci podzieliło internautów

Mama Marisk postanowiła szybko usprawiedliwić swoją reakcję. - Nie spodziewałam się, przecież nie radzicie sobie z pozostałą dwójką - dodała. Słowa kobiety sprawiły, że cała rodzina była w szoku. Zaskoczenia nie kryła również przyszła mama, której uśmiech szybko zniknął z twarzy.

Mimo zaskakującego rozwoju sytuacji kobieta postanowiła podzielić się nagraniem na TikToku. Film stał się hitem Internetu. Do tej pory obejrzało go ponad 11 milionów osób. Opinie dotyczące reakcji babci na kolejnego wnuka były podzielone. Niektórzy internauci popierali jej słowa i rozumieli, dlaczego zachowała się właśnie w ten sposób.

- "Prawda boli, ale czasem trzeba ją usłyszeć", "Babcia na prezydenta", "Tak dzieje się, jak babcia jest nianią na cały etat" - czytamy w komentarzach. Niektórzy użytkownicy zdecydowali się pocieszyć ciężarną i pokusili się o napisanie kilku słów wsparcia. - "Mogła być delikatniejsza", "Mój ojciec zareagował w podobny sposób" - pisali pod filmem.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Viktoria Korobova

Pozostałe wiadomości