ogłoszenie

    ogłoszenie

    "Mam 12 lat. Chciałabym pomóc w wyprowadzaniu psów na spacer. Spacer trwa 20 minut. Koszt 5 zł. Moje zarobione pieniądze przeznaczę na schronisko, które znajduje się na ulicy Gilowej" - takie ogłoszenie napisała 12-letnia Natalia Jańczyk. Pojechaliśmy do Częstochowy, aby poznać tę wyjątkową dziewczynkę. Po kim odziedziczyła miłość do psów? Jakie zwierzęta ma w domu? Jak zareagowała, kiedy pierwszy raz pojechała do schroniska? Dowiedzieliśmy się również, ile osób zareagowało na ogłoszenie Natalki.

    Poloneza czas zacząć... rozpoczyna się bowiem czas studniówek. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, czy łatwo znaleźć partnera/partnerkę na ten wyjątkowy wieczór. Czym powinien się wykazać idealny partner na studniówkę? Czy na studniówkowy bal można pójść z przyjacielem? Kto szuka partnera na studniówkę w Internecie? Czy za chłopaka z ogłoszenia trzeba zapłacić? Dobrze bawiliście się na swojej studniówce? :)

    Ewa Suchodolska, mama dwójki dzieci, po kilkuletnim urlopie wychowawczym postanowiła wrócić do pracy. Uznała, że zrobi to w sposób niekonwencjonalny. Wykupiła billboard reklamowy, na którym informuje, że szuka pracy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam kulisach i efektach swojej akcji.