Trwają poszukiwania zaginionej 17-latki z Krakowa. "Kalina wyłączyła telefon wychodząc z domu"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Przyspieszony kurs bycia policjantem
Przyspieszony kurs bycia policjantem
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
Policja poszukuje 17-letniej Kaliny Jamrozik z Krakowa. Nastolatka wyszła z domu w czwartek, 23 listopada i do tej pory nie ma z nią kontaktu. Funkcjonariusze na bieżąco badają sygnały o miejscu pobytu dziewczyny, jednak nie udało się im ustalić żadnych konkretów.

Kraków. Poszukiwania 17-letniej Kaliny

Ojciec zaginionej opublikował w mediach społecznych ważny apel, w którym prosi o pomoc w odnalezieniu Kaliny. Jak tłumaczył w poście udostępnionym na Facebooku, córka wyłączyła telefon, gdy wychodziła z domu.

- Poszła w nieznanym kierunku na skutek wewnętrznych emocji. Lubi stare ruiny w okolicach Starego Płaszowa w Krakowie i to zostało w miarę możliwości sprawdzone. Lubi podróże autostopem do innym miast. Odbyła kiedyś podróż stopem do Warszawy, ale jeśli wyjechała z Krakowa to może być w dowolnym mieście - zaznaczył mężczyzna.

Ojciec zaginionej prosi o pomoc

Tata 17-latki przekazał także, że nie planowała ona żadnych wyjazdów, ponieważ rodzina miała na weekend plany, których Kalina nie mogła się doczekać.

- Wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć na ten temat proszę o pilny kontakt (510 998 244). Była ubrana w zieloną kurtkę sportową bordową obwódką. Wyszła bez torebki czy plecaka. Ma 167 cm wzrostu, waży 55 kg, piwne oczy i włosy ciemno-brązowe do ramion - podsumował Kuba Jamrozik.

Informacje o miejscu jej pobytu można przekazywać na numer 112 lub do V komisariatu policji w Krakowie, pod nr telefonu 47 835 29 16.

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Gwengoat/Facebook

podziel się:

Pozostałe wiadomości