nastolatka

  Ksenia Cichocka miała poważny wypadek podczas zabawy na trampolinie. Mimo że ubezpieczyciel zrobił wszystko, by nastolatka otrzymała odszkodowanie, to przez lata pieniądze nie wpływały na jej subkonto. Dlaczego? Kto utrudniał ich wypłatę? Sprawę postanowili zbadać reporterzy programu Uwaga! TVN.

  Rodzice 14-letniej Matyldy nie ukrywają, że tym, co pozwoliło im ocalić córkę, są oszczędzane resztkami sił pieniądze.

  "Aby dać mu nauczkę".

  Policja zatrzymała kobietę i czworo nastolatków podejrzanych o uprowadzenie i znęcanie się nad 14-latką z Poznania. Z przekazanych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że oprawcy byli wobec dziewczynki bardzo brutalni.

  Andrew Batton zabrał swoją rodzinę do popularnego parku wodnego w miasteczku Grafton w stanie Illinois. Gdy ustawiła się w kolejce do zjeżdżalni, została upokorzona.

  Podejrzany usłyszał zarzut.

  W komentarzach zawrzało.

  Liliana Lewińska to 14-letnia gimnastyczka artystyczna, która ma już na swoim koncie imponujące sukcesy. Dziewczyna otrzymała m.in. trzy medale podczas Mistrzostw Europy juniorek w Tel Awiwie. Co musi poświęcić, by osiągać takie wyniki? Dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

  Nieprzytomna 15-latka została znaleziona przy pomoście nad zalewem. Dziewczyna została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie. Jej stan jest określany jako ciężki.

  Nastolatka jadąca pociągiem została zgwałcona w toalecie. Do napadu doszło w środku dnia. Policja zatrzymała dziewiętnastoletniego mężczyznę, który został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji.

  19-latka zadzwoniła z prośbą o pomoc do swojej mamy, kiedy zauważyła u siebie niepokojące objawy. Dolegliwości w postaci gorączki, osłabienia i kaszlu wskazywały początkowo na COVID-19. Dzięki tzw. "testowi szklanki", udało się odkryć, co było przyczyną złego samopoczucia.

  Niespotykane podobieństwo siedemnastoletniej Tatiany i jej mamy stało się nie lada sensacją w sieci. Kobiety wyglądają jak bliźniaczki, mimo dzielącej je różnicy wieku. Jak na ich widok reagują internauci?

  Amanda ma zaledwie 19 lat i spore kłopoty ze swoim dużym biustem. Piersi Brytyjki są w rozmiarze 100GG i nadal rosną. Nastolatka uważa, że piersi utrudniają jej normalne funkcjonowanie, dlatego rozważa operację.

  12-letnia Sara z Białegostoku chciałaby wyjechać w wakacje na kolonie. Koszt wycieczki jest wysoki, dlatego, by nie obciążać budżetu rodziców, postanowiła sama na to zarobić.

  Indie od wielu lat próbują walczyć z przemocą wobec kobiet. Niestety mimo wysiłków władz w tej kwestii niewiele się zmienia.

  "Powiedział, że albo mu się poddam, albo przyprowadzi jeszcze 20 mężczyzn" - wspomina nastolatka.

  16-latka z Myślenic znalazła sposób na samochody, które jej przeszkadzały. Dziewczyna postanowiła je porysować, wykorzystując ostre krawędzie kamienia. Nastolatkę przyłapano na gorącym uczynku. Zajmie się nią sąd rodzinny.

  Z jakimi reakcjami się wtedy spotkała nastolatka?

  Oliwia Bieniuk właśnie wypoczywa na urlopie w Egipcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Fani prawią jej komplementy, ale też niedowierzają, że czas tak szybko leci.

  Wstępnie ustalono gdzie dziewczynka może przebywać, a sprowadzony przewodnik ze Komendy Miejskiej Policji Sosnowiec wraz z psem tropiącym utwierdził policjantów w swoich ustaleniach.

  Policjanci z drogówki zauważyli na obwodnicy Augustowa (Podlaskie) auto, które pędziło około 180 kilometrów na godzinę. Po zatrzymaniu okazało się, że liczy się każda sekunda, bo 15-letnią pasażerkę auta trzeba było jak najszybciej zawieźć do szpitala. Zażyła leki przeciwbólowe, na które była prawdopodobnie uczulona.

  Dlaczego została zamordowana? Podejrzany 19-letni mężczyzna usłyszał zarzut i trafił do aresztu.

  16 stycznia 2005 roku trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarsza matka świata.

  Sprawdź, jak go odpowiednio dobrać.

  Kiedy nastolatka zdała sobie sprawę, że nauka jest jej największą pasją? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  13-letnia Afsheen Gul dorastała w cierpieniu. Szyja wygięta pod kątem 90 stopni była dla niej utrapieniem, a dla lekarzy medyczną zagadką. W końcu nastolatka z Pakistanu poleciała do Indii, gdzie została poddana skomplikowanej operacji. Dzięki temu dostała szansę na normalne życie.

  Daria Ładocha zamieściła w mediach społecznościowych post na temat warsztatów z malowania, w których uczestniczyła jej nastoletnia córka. Specjalistka od zdrowego żywienia nie kryła swojego oburzenia - zarówno postawą prowadzącej spotkanie, jak i szkoły. Co ją tak zdenerwowało? Czy dziewczynki chodzące do szkoły podstawowej w ogóle powinny się malować?

  "Gdy miały nadejść zajęcia, ryczałam, ale chodziłam" - wyznaje w studio Dzień Dobry TVN.

  "Pokazuję prawdziwe problemy, które są bardzo kontrowersyjne".

  "Wiele dzieci nie ujawnia się ze swoimi problemami".