nastolatka

  nastolatka

  17-letnia mieszkanka stanu Kerala w Indiach ukrywała przed najbliższymi, że spodziewa się dziecka. Kiedy rozpoczął się poród, dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju, mówiąc rodzicom, że ma lekcje online. Nastolatka urodziła dziecko z pomocą filmu na YouTubie.

  Trzynastoletnia dziewczynka z województwa świętokrzyskiego urodziła martwe dziecko. Prokuratura z Kielc ustaliła, że ojcem jest 71-letni Stanisław G. Mężczyźnie za seks z nieletnią grozi nawet 12 lat więzienia.

  18-letnia Millie Taplin z Essex w Anglii wyjątkowo pechowo zakończyła swoją imprezę urodzinową. Przez cały wieczór wzięła tylko kilka łyków drinka. Okazało się jednak, że ktoś do napoju dosypał narkotyki. Przez następnych kilka godzin nastolatka leżała całkowicie sparaliżowana i niezdolna wymówić choćby słowo. Jej mama twierdziła, że zachowywała się, jakby była opętana.

  Daria Sudnisznikowa jest rosyjską gwiazdą mediów społecznościowych. Popularność zyskała, gdy zaszła w ciążę mając 13 lat. Teraz spodziewa się drugiego dziecka i otwarcie mówi, że nie podoła opiece nad nim. Głośno zastanawia się, czy powinna dokonać aborcji. "Nadal nie mogę w to uwierzyć" – przyznaje nastolatka.

  Nastolatka z Pragi Północ w Warszawie została zatrzymana przez policję po tym, jak kilkukrotnie zraniła matkę nożem. Z informacji, które przekazała PAP mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI wiadomo, że dziewczyna trafiła do schroniska dla nieletnich, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

  16-letnia Kalecia Williams tańczy w hotelowym pokoju. Nagle zauważa, że ktoś wchodzi. Wtedy zaskoczona zakrywa kamerę dłonią. Takie nagranie nastolatka opublikowała w serwisie TikTok tuż przed swoją śmiercią. Kilka minut później została postrzelona. Policja zatrzymała jej rówieśnika, jednak rodzina uważa, że odpowiedzialnych za tragedię było więcej.

  Do tragicznego odkrycia doszło w woj. łódzkim. 17-latka została przewieziona do szpitala przez własnego ojca, gdzie lekarze stwierdzili, że jest po porodzie. Utrzymywała ona, że poroniła. W miejscu zamieszkania służby dokonały makabrycznego odkrycia. W pobliżu zabudowań znaleziono zwłoki noworodka. Nastolatce postawiono zarzut zabójstwa.

  Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, lecz już może pochwalić się wieloma sukcesami. Najnowszym z nich jest wydanie debiutanckiej płyty, która niedawno pokryła się złotem. Młoda artystka zajmuje się jednak nie tylko śpiewaniem i nauką, ale też ekologią oraz pomocą innym. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej karierze, a także o tym, co jest dla niej najważniejsze.

  Przez całą Polskę przetacza się fala protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Podczas manifestacji w Olsztynie policja zatrzymała 14-letnią dziewczynę. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny. Nastolatka ma odpowiedzieć za współorganizowanie nielegalnego zgromadzenia.

  14-letnia dziewczyna przyjechała do rodziny na święta. Tam doszło do gwałtu, którego sprawcą był 26-letni kuzyn. Tak uznał sąd i skazał mężczyznę na trzy lata więzienia. Wyrok został jednak złagodzony - do roku w zawieszeniu. Dlaczego? Do uzasadnienia tej decyzji dotarła "Gazeta Wrocławska".