Nadała dzieciom takie same imiona. Twierdzi, że miała ważny powód

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
edziecko.pl
Najpopularniejsze imiona dzieci w 2022
Najpopularniejsze imiona dzieci w 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jedna z mam, która opowiada o macierzyństwie w mediach społecznościowych napisała, że nadała swoim dzieciom te same imiona. Przyznała, że Internauci krytykują jej pomysł, bo nigdy nie wiadomo, kogo akurat woła. Czym się wyróżniają jej pociechy?

Jedno imię dla trójki dzieci

Wybór imienia dla dziecka to może być jedna z najtrudniejszych decyzji. Pewna mama postanowiła rozwiązać ten dylemat w bardzo ciekawy sposób. Trójce swoich dzieci nadała tak samo brzmiące imię.

- Moje dzieci noszą to samo imię. Nigdy nie wiedzą, z kim akurat rozmawiam. Internauci mnie krytykują, mówią, że to śmieszne, ale nie obchodzi mnie to - wyznała.

Jej pociechy nazywają się Aubrey, Aubree i Aburii. Różnica jest w pisowni imion, ale wymawia się każde dokładnie tak samo. - Dzięki temu jest prościej - zaznacza kobieta. Okazuje się, że imię ojca dzieci również brzmi tak samo.

Internauci zdziwieni pomysłem kobiety

Część Internautów wprost skrytykowała pomysł kobiety i uważa go za niedorzeczny. - Będzie to skutkować brakiem poczucia własnej tożsamości - napisała jedna z komentujących osób.

- Gdyby mój partner powiedział, że chcę nadać im wszystkim imiona Steve, zostałby wyśmiany w moim domu - skwitowała kolejna obserwatorka.

Jednak trzeba przyznać, że od lat w niektórych rodzinach dzieciom nadaje się imiona po rodzicach, a jak podkreślili Internauci już wcześniej zdarzało się, że dzieci nazywały się podobnie albo właśnie tak samo.

- Mój teść był jednym z sześciu chłopców, wszyscy mieli na imię William. Tylko ich drugie imię było inne - napisała jedna z komentujących.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Poncho/Getty Images