Zorganizowała baby shower. Nie sądziła, że zawiodą ją najbliższe osoby. "To smutne"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tiktok.com, edziecko.pl
Mother shower zamiast baby shower
Mother shower zamiast baby shower Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Baby shower to dla przyszłej mamy niepowtarzalna szansa na to, by podzielić się swoim szczęściem z bliskimi, skompletować wyprawkę, a przy okazji oficjalnie ogłosić płeć malucha. Nie umknęło to uwadze Harley, która postanowiła zorganizować przyjęcie, będąc w 36. tygodniu ciąży. Kobieta nie przypuszczała, że spotka ją wielkie rozczarowanie. Zamiast tłumu gości, w wynajętej sali czekało na nią zaledwie kilka osób.

Zorganizowała baby shower. Zaproszeni goście zawiedli

Baby shower to wyjątkowe przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej pociechy. Nie brakuje kobiet, które przed powitaniem na świecie potomka pragną spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, by celebrować swoje szczęście. W tym gronie znalazła się Harley. Niestety jej oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością.

Kobieta nie poczuła się na imprezie wyjątkowo. Wręcz przeciwnie, w udekorowanej balonami sali zjawiło się niewielu gości. W wydarzeniu nie uczestniczył nawet jej chłopak. Zawiedziona postawą bliskich Harley opublikowała wymowny post na TikToku.

- Wczorajszy dzień był przygnębiający. Mimo to cieszę się, że mogłam to przeżyć, ze względu na mojego małego chłopca - napisała przyszła mama pod filmikiem upamiętniającym nieudane przyjęcie.

Przyszła mama zawiodła się na bliskich. Internauci pospieszyli ze wsparciem

Chwytający za serce post nie umknął uwadze internautów. Pojawiły się pod nim setki komentarzy. Użytkowniczki TikToka podzieliły się w nich własnymi, równie przykrymi historiami. Nie zabrakło też słów krytyki, skierowanych pod adresem przyjaciół i chłopaka Harley.

- "To smutne", "Spotkało mnie to samo. Połowa gości zrezygnowała w ostatniej chwili. Płakałam, gdy wróciłam do domu", "Przykro mi, że musiałaś przez to przejść. Potrzebowałaś wsparcia bliskich, a oni cię zawiedli", "Ja uczestniczyłam we wszystkich tego typu przyjęciach, zorganizowanych przez moje koleżanki. Gdy przyszła pora na moje, nikt się nie zjawił. Byłam oburzona i zraniona" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jessica Wells / EyeEm/Getty Images/TikTok