Baby shower Klaudii Halejcio w stylu boho. Wśród gości Patricia Kazadi

Aktualizacja:

Klaudia Halejcio już wkrótce zostanie mamą. Z tej okazji odbyło się baby shower. Na imprezie pojawiło się najbliższe grono gwiazdy - jej mama i przyjaciółki.

Klaudia Halejcio będzie mamą

Klaudia Halejcio już wkrótce będzie mamą. W niedzielę aktorka spędziła czas z najbliższymi sobie osobami na baby shower. Gwiazda zaczęła dzień od przygotowań na to wyjątkowe spotkanie. Odwiedziła makijażystkę i fryzjera. Zadbała też o odpowiednią stylizację. W relacjach na Instagramie podkreślała, że jest bardzo podekscytowana, podobnie zresztą jak maleństwo.
Impreza była w stylu boho. Królowało drewno, zieleń i mnóstwo kwiatów. Nie zabrakło też pysznego jedzenia. Przyjaciółki Halejcio zadbały także o to, aby na stole pojawiły się ulubione słodkości aktorki, np. sernik.
Na przyjęciu zagościła również Patricia Kazadi. Artystka zorganizowała zabawy dla przyszłej mamy, a później z Patrycją Broniek, przyjaciółką Klaudii zaśpiewały dla przyszłej mamy i gości.

Klaudia Halejcio urodzi córeczkę

Klaudia Halejcio za chwilę zostanie mamą. Aktorka poinformowała o ciąży w walentynki, później relacjonowała swoim obserwatorom, jak zmienia się jej ciało, a nawet poprosiła ich o pomoc w wyborze imienia. Gwiazda spodziewa się córeczki, którą zamierza nazwać Nel - tak jak miała na imię bohaterka powieści Henryka Sienkiewicza, "W pustyni i w puszczy".
Zobacz wideo: Klaudia Halejcio na ostatniej prostej przed porodem
>>> Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska
Reporter: Sandra Hajduk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości