ciąża gwiazd

  Lenka i Jan Klimentowie spodziewają się pierwszego dziecka. W programie Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak wygląda czas oczekiwania na maleństwo oraz jakimi chcą być rodzicami. Zdradzili również, na czym im zależało przy wyborze imienia.

  Modelka pokazała fotkę z zaokrąglonym brzuszkiem.

  Została mamą po raz trzeci.

  Na fotografii dumnie prezentuje zaokrąglony brzuszek.

  Lara Gessler nie boi się poruszać ważnych tematów oraz bardziej kontrowersyjnych kwestii. Tym razem w wywiadzie dla Plejady powiedziała, jaki - jej zdaniem - jest sekret udanego seksu. Została także zapytana o życie intymne w czasie ciąży.

  Aisleyne Horgan Wallace - brytyjska celebrytka, która popularność zdobyła dzięki programowi "Big Brother" straciła piątą ciążę. Smutną wiadomością podzieliła się w mediach społecznościowych. Co było przyczyną poronienia?

  Pierwszymi fotografiami pochwaliła się w sieci.

  - Witaj na świecie - napisała aktorka.

  Aktor ma specjalny "zestaw taty-położnika".

  Uczestniczka programu spodziewa się pierwszego dziecka.

  Spodziewająca się dziecka aktorka podzieliła się z fanami niewesołą refleksją.

  - Gdzie te kilogramy? Bo nie widzę - komentują fani.

  Jak tancerka zareagowała na myśl, że prawdopodobnie nigdy nie zostanie mamą?

  Radosną nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych.

  Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

  - Wygląda Pani obłędnie - komentują internauci.

  Piosenkarka wyznała, że poroniła.

  "Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to za mało"

  Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Z takiego założenia wychodzą gwiazdy, które z dumą eksponują zaokrąglone brzuszki w odważnych stylizacjach. W gronie artystek podążających za wyjątkowym trendem znalazły się między innymi Rihanna, Adriana Lima czy Maja Hyży.

  Karolina Bacia oraz jej partner Jakobe Mansztajn oczekują narodzin dziecka. Fani pośpieszyli z gratulacjami.

  To wyjątkowy czas w życiu Lary Gessler. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem czekają na narodziny kolejnego dziecka. Znana restauratorka jest już w drugim trymestrze ciąży. Pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w bikini, na którym widać jej zaokrąglony brzuch. Fanki są pod wrażeniem, jak pięknie się prezentuje.

  Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka. Jurorka programu "Top Model" ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  "Nie wiem, kiedy mam owulację czy inne z tego typu g*wien" - wyznała.

  Britney Spears zniknęła z show biznesu, jednak jej życie prywatne budzi ogromne emocje. Piosenkarka poinformowała właśnie, że spodziewa się kolejnego dziecka. Artystka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  "Nie przeszłabym tego, gdyby nie wsparcie męża".

  Anna Dec spodziewa się dziecka. Jej córka Zuzanna od początku przeczuwała, jakiej płci będzie miała rodzeństwo. Teraz mama potwierdziła te przypuszczenia. - Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł - zauważyła prezenterka TVN-u.

  "Najtrudniejsze było czekanie, aż się sama usunie".

  To bardzo szczęśliwy czas w życiu Lary Gessler i Piotra Szeląga. Niedawno pochwalili się w mediach, że spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka przez kilka miesięcy zwlekała z podzieleniem się tą informacją z fanami.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Zofia Zborowska: "Szanuję za tempo po Felku".