ciąża gwiazd

    ciąża gwiazd

    Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

    Agnieszka Kaczorowska-Pela półtora roku temu została po raz pierwszy mamą i od tamtej pory spełnia się w nowej roli. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje uroki macierzyństwa i dzieli się z obserwatorami wspaniałymi chwilami. Teraz fani dopatrzyli się jednak zaskakującego szczegółu. Wystający brzuszek aktorki na najnowszym zdjęciu spowodował plotki o ciąży.

    Julia Kuczyńska niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Fakt narodzin młodym rodzicom udało się ukryć przed światem przez niemal tydzień. Stan błogosławiony Maffashion ukrywała jednak jeszcze dłużej, bo przez wiele miesięcy. Jak jej się to udało? Sekretem są jej ciążowe stylizacje.