Torresowie przygotowują się do roli rodziców. Wybrali już imię dla maleństwa

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Torresowie na nowej drodze życia
Torresowie na nowej drodze życiaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Niedługo na świat przyjdzie pierwsza pociecha Pauliny Łaby-Torres i Tomasza Torresa. Jak przygotowują się do roli rodziców? O tym małżonkowie opowiedzieli w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Sandrą Hajduk-Popińską.

Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres na nowej drodze życia

W połowie marca członek zespołu Afromental Tomasz Torres wraz z żoną Pauliną Łabą-Torres ogłosili, że spodziewają się dziecka. Dobrą nowiną podzielili się w mediach społecznościowych, publikując efekty pięknej sesji ciążowej. Reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska spotkała się z przyszłymi rodzicami, by dowiedzieć się, jak przygotowują się do nowej roli w życiu.

- Fajnie, że ta ciąża trwa 9 miesięcy, ponieważ masz czas trochę przygotować głowę - tłumaczył Tomasz. - Gdy Paulina powiedziała mi o ciąży, byłem w szoku. Nie wiedziałem, czy jestem szczęśliwy, czy przestraszony, nie potrafiłem nazwać emocji. [...] Z biegiem czasu to się w mojej głowie przestawiło, że jakby czekam na kogoś bliskiego - dodał muzyk.

Torresowie przygotowują się do rodzicielstwa

Jak na wiadomość o ciąży zareagowała rodzina Tomasza? - Moi rodzice są szczęśliwi, to jest ich pierwsze wnusię, a że będzie to dziewczynka, to już w ogóle przepadli - przyznał. - Ja też, bo dla mnie córka to jest coś, co podejrzewam, że mnie totalnie rozklei, rozpuści moje zatwardziałe części - stwierdził.

Czy parze udało się już skompletować pełną wyprawkę dla maleństwa? - Szał wyprawkowy troszeczkę się zaczął, ale też jestem ostrożna z tymi wszystkimi rzeczami, bo uważam, że dziecko tak za wiele nie potrzebuje. To często jest wymysł rodziców - zaznaczyła Paulina Łaba-Torres.

Para wybrała już imię dla córeczki, jednak na razie nie chce go zdradzać. - Różnie może być, może zobaczymy nagle nasze dziecko i powiemy, że jednak nie - podsumowała Paulina.

Zobacz całą rozmowę w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości