Te gwiazdy tworzą szczęśliwe, długoletnie związki. Jedna z par poznała się w gabinecie lekarskim

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Życie na świeczniku zepsuło już wiele małżeństw. Są jednak pary, które mimo ciągłego zainteresowania mediów, potrafią tworzyć trwałe relacje. Kto może pochwalić się związkiem z długoletnim stażem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział reporter Mateusz Hładki.

Szczęśliwe pary show-biznesu

Życie w blasku fleszy bywa trudne, a towarzysząca mu presja może negatywnie wpływać na związek. Są jednak pary, które mimo zainteresowania mediów od lat tworzą trwałe relacje. Kto jest w szczęśliwym związku z długoletnim stażem? Reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wymienił w tym zestawieniu m.in. dziennikarkę Grażynę Torbicką i kardiologa Adama Torbickiego.

- Są ze sobą od 42 lat. Poznali się w gabinecie lekarskim, bo tata prof. Adama Torbickiego i teść Grażyny też jest lekarzem, [...] ona była u przyszłego teścia na badaniach i on powiedział "przydałyby się badania kardiologiczne" i zawezwał syna - tłumaczył.

Kolejną parą z długim stażem jest Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy są razem od 38 lat. - Kilka lat temu odnowili przysięgę małżeńską i nie powinno nikogo to dziwić, że zrobili to w Jeruzalu, czyli tam, gdzie kręcono "Ranczo" - powiedział reporter.

Tworzą związki z wieloletnim stażem

Są również pary, które pobrały się po wielu latach bycia w związku. - Na myśl przychodzą mi Lidia Popiel i Bogusław Linda, którzy ślub wzięli w 2000 roku, a w sumie znają się 32 lata. Poznali się w 1991 roku na planie filmowym i doczekali się córki Aleksandry - wyjaśnił Mateusz Hładki.

Podobnie było w przypadku Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. - 30 lat razem, ale dopiero w 2003 roku, czyli po 10 latach wspólnego życia powiedzieli sobie "tak" [...] - podsumował.

Poznaj więcej historii par z długoletnim stażem w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości