Chciał zapewnić wygodę ciężarnej żonie. Jego pomysł wywołał sensację w sieci. "Matki tego potrzebują"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tiktok.com, edziecko.pl
Kobieta w ciąży

Poszukiwanie wygodnej pozycji do snu to wyzwanie, z którym mierzy się każda kobieta w ciąży. Przyszłe mamy często decydują się na zakup specjalnych poduszek, choć tego rodzaju akcesoria nie zawsze stanowią gwarancję wygody. Tymczasem okazuje się, że w obliczu problemów z zasypianiem wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności. Udowadnia to nagranie, które zostało opublikowane w sieci przez pewnego bardzo opiekuńczego męża. Użytkownik TikToka przygotował dla ciężarnej ukochanej nad wyraz funkcjonalne posłanie i otrzymał masę komplementów od internautów.

Wyciął dziurę w materacu. Zrobił to dla ciężarnej żony

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas dla kobiety. Ostatnie tygodnie ciąży mogą być jednak dokuczliwe, chociażby ze względu na trudności z zasypianiem. Gdy ciążowy brzuszek osiąga imponujące rozmiary, ułożenie ciała w wygodnej pozycji jest prawie niemożliwe. Pewien młody tata postanowił rozprawić się z tym problemem.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

W trosce o komfort swojej drugiej połówki rezolutny mężczyzna zainwestował w dodatkowy materac do spania i wyciął w nim pokaźną dziurę. Tak przygotowane posłanie uwiecznił na krótkim filmiku.

- Kiedy twoja ciężarna żona lubi leżeć na brzuchu - napisał troskliwy mąż pod nagraniem, które znalazło swoje miejsce na TikToku.

Nagranie młodego taty podbiło sieć. Internauci nie kryli zachwytu

Zaprezentowany przez mężczyznę trik wywołał niemałe poruszenie w sieci. Pod filmikiem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Internauci niemal jednogłośnie orzekli, że młody tata zasługuje na uznanie.

- "Świetna robota", "Należy ci się nagroda dla męża roku", "Słodkie", "Ilekroć zaglądam na TikToka, rosną moje wymagania w kwestii wyboru przyszłego męża", "Genialne", "Matki tego potrzebują", "Materac wygląda na bardzo wygodny" - ocenili użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Oscar Wong/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości