przyjęcie

  przyjęcie

  Dawid Woliński zorganizował dla swoich przyjaciół aperitivo nad Wisłą. Jak zdradził sam projektant, wyznacznikiem aperitivo jest późne popołudnie, kiedy spotykasz się z przyjaciółmi i celebrujesz piękno życia. Kogo Dawid zaprosił na swoje letnie przyjęcie? I gdzie wybiera się na wakacje? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Sezon grillowy w pełni. Jednak zamiast klasycznego grilla, możemy zrobić przyjęcie w plenerze. Jak je przygotować? O pomoc dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska poprosiła stylistkę wnętrz i sesji zdjęciowych Agnieszkę Wrodarczyk.

  Magdalena Alaszkiewicz oraz Magdalena i Wojciech Orzechowscy na dubajskiej pustyni organizują pikniki. Skąd wziął się pomysł na taki biznes? Z jakich okazji przygotowują przyjęcia? Jakie zamówienie było najtrudniejsze?

  W Polsce coraz bardziej popularne są imprezy organizowane dla przyszłych mam. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy organizatorkę przyjęć Ewę Wardęgę-Sawicką, aby zapytać, jak przygotować baby shower i jakie prezenty kupić dla przyszłej mamy.

  Zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszny i efektownie wyglądający deser. Polecamy!

  Byliśmy z kamerą na bankiecie w rezydencji Ambasadora USA z okazji 240. rocznicy podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Dlaczego ambasada świętuje już w czerwcu? I jak wyglądają obchody? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Ksiądź po ukończeniu seminarium ma święcenia kapłańskie. Ale zanim zacznie pełnić posługę, czeka go wielkie święto - masza prymicyjna i uroczystość, taka jak wesele, tyle że bez panny młodej. Czym przyjęcie prymicyjne różni się od tradycyjnego wesela? Czy księża podczas takiej uroczystości mogą tańczyć? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Ks. Kamilem, ks. Maciejem Szeszko, przyjacielem ks. Kamila oraz jego siostrą Justyną.

  Kwiaty są bardzo ważnym elementem ślubu i wesela. O trendach florystycznych w tym sezonie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Elżbietą Kosińską-Wappa, mistrzem florystyki. Z jakich kwiatów nie powinno się robić bukietów ślubnych? Co zrobić, by wiązanka ślubna przetrwała nieco dłużej?

  W kuchni Dzień Dobry TVN potrawy na przyjęcie komunijne przygotowała Agata Jędraszczak, która prowadzi blog kulinarny. Tarta ze szparagami, krem z kalafiora i pieczonego czosnku, mus z twarożku oraz kurczak w sosie holenderskim. Które z tych dań zaserwujecie na komunii swojego dziecka?

  Reni Jusis do studia Dzień Dobry TVN przyprowadział dziś swoich małych podopiecznych, którzy pomagali jej w przygotowaniu ekologicznego przyjęcia dla dzieci. Było przy tym mnóstwo zabawy i można się było ubrudzić, bo dzieci szczęśliwe, to dzieci brudne! Skorzystajcie z rad Reni i zobaczcie, jak przygotować ekologiczne przyjęcie dla dzieci.

  Przyjęcie z okazji zakończenia trzeciego sezonu "Przepisu na życie" Agnieszka Jastrzębska podczas przyjęcia z okazji zakończenia trzeciego sezonu "Przepisu na życie" zapytała gwiazdy, co serial zmienił w ich życiu. Co na to pytanie odpowiedziała Edyta Olszówka? Czy stosuje jakąś sekretną dietę? Sprawdziliśmy także, co działo się za kulisami teledysku beaty Kozidrak oraz wybraliśmy się na próbę do Teatru Polonia, by zobaczyć jak się gra na jednej scenie Wiktorowi Zborowskiemu z córką Zofią.

  Nasza reporterka Katarzyna Olubińska była na przyjęciu z okazji 25. lecia pracy artystycznej Piotra Gąsowskiego. Gdzie świętował i co myślą o aktorze: Katarzyna Skrzynecka, Anna Guzik, Hanna Śleszyńska, Joanna Liszowska oraz Anna Głogowska?