Newsy

Zajrzeliśmy za kulisy planu „BrzydUli 2". "Pojawi się wielu nowych bohaterów, są bardzo fajni"

Newsy

Aktualizacja:

Widzowie 11 lat czekali na kontynuację serialu swojego ulubionego serialu. Właśnie ruszyły zdjęcia do „BrzydUli 2”, a Dzień Dobry Wakacje jako pierwsza ekipa pojawiła się na planie. Z aktorami o nowym sezonie rozmawiała Anna Wendzikowska.

Nowy sezon "BrzydUli" – powrót po latach

Wszyscy uwielbiamy, to, co dobrze znamy. Piosenki, które możemy śpiewać razem z wykonawcami, albo seriale, których bohaterów znamy tak dobrze, jakby byli naszymi przyjaciółmi. Właśnie ruszyły zdjęcia do „BrzydUli 2”. Jak po ponad 10-letniej przerwie czuje się główna bohaterka?

Na pewno mam więcej doświadczenia aktorskiego, bo wtedy może jakieś miałam, ale nie było go bardzo dużo. Pierwszy wywiad, którego udzieliłam na planie pierwszej „Brzyduli”, wyglądał w ten sposób, że siedziałam na schodkach w części charakteryzacji i nie widziałam, jak powinnam trzymać mikrofon

- powiedziała Julia Kamińska.

Powrót na plan serialu po 10 latach jest nie lada wyzwaniem. Jak przyznał Łukasz Garlicki, wszyscy przed pierwszym dniem zdjęciowym czuli ogromne spięcie. Ponowne wejście w role to wielka odpowiedzialność wobec widzów, którzy zdążyli już dobrze poznać bohaterów serialu.

Myślę, że wszyscy to czują, że to jest bardzo ważne spotkanie. Ja miałem tę przyjemność, że byłem pierwszego dnia, w pierwszej scenie i poczułem, taki ciężar i niesamowitą odpowiedzialność

- powiedział Filip Bobek.

Małgorzata Socha o szalonej roli Violetty

Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla” wcieliła się w rolę Violetty Kubasińskiej, szalonej sekretarki Marka. Żywiołowa postać stała się wręcz kultowa, a powiedzonka bohaterki widzowie cytowali jeszcze przez wiele miesięcy po zakończeniu ostatniego odcinka. Rola ta także znacząco wpłynęła na życie zawodowe aktorki. Violetty nie mogło więc zabraknąć i w drugim sezonie. Jak Małgosia odnalazła się na planie?

Violetta dużo zmieniła w moim życiu zawodowym i przez te 10 lat naprawdę dużo w moim prywatnym życiu się zmieniło. Jesteśmy teraz na planie „BrzydUli 2”, są to pierwsze dni zdjęciowe, ja na nowo próbuję się odnaleźć w tej mojej starej nowej skórze. Jak widzicie, jestem bardzo kolorowa, więc to zostało

– powiedziała Małgorzata Socha.

Czego możemy spodziewać się w nowym sezonie „BrzydUli”?

Zdjęcia do drugiego sezonu „BrzydUli” ruszyły pełną parą. Czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie? Losy bohaterów są jeszcze tajemnicą. Jak przyznał Filip Bobek, jedno jest pewne. Pojawi się wielu nowych bohaterów, którzy wprowadzą powiew świeżości. Julia Kamińska dodała natomiast, że losy Uli będą bardzo wzruszające.

To jest taki serial, który okazało się, że jest ponadczasowy. Mamy nadzieje, że ten stary serial, ale w nowej odsłonie spodoba się widzom i będziecie dla nas przychylni, bo my jesteśmy naprawdę zestresowani.

- dodała Małgorzata Socha.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości