Julia Kamińska

    Julia Kamińska

    Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.

    Choć od lat wpaja się, że wiek w miłości nie gra roli, to wciąż temat ten wywołuje dużo emocji. Gdy Bartosz Gelner odniósł się do związku z Magdaleną Cielecką, przez kilka dni media rozpisywały się o ich relacji. Pomiędzy nimi jest 16 lat różnicy, ale wcale nie są pod tym względem rekordzistami w polskim show-biznesie. Kto znalazł się na liście par z dużą różnicą wieku?

    Mimo początkowych rozterek Szymczyk w końcu wyjeżdża do Londynu, choć nie przychodzi mu to łatwo. Żegna się z rodziną i Ulą, do której po wsparcie przychodzi też zrozpaczona Ania. W domu czeka na nią teściowa, z którą za wszelką cenę próbuje się dogadać. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?