Gwiazdy

BrzydUla powraca! Ruszyły zdjęcia do kontynuacji popularnego serialu

Julia Kamińska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

BrzydUla powraca! Ruszyły zdjęcia do kontynuacji popularnego serialu

Julia Kamińska

Kamil Piklikiewicz/East News

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "BrzydUli" - serialu emitowanego przez TVN, który przyniósł popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi. Aktorzy wracają na plan. Rozpoczęły się zdjęcia do kontynuacji telewizyjnego hitu. 

Serial BrzydUla powraca

O kontynuacji serialu opowiadającego o perypetiach Uli Cieplak mówi się już od roku. Stacja TVN, która wyprodukowała popularną serię, zdecydowała się odpowiedzieć na potrzeby fanów i nie tylko emitować stare odcinki, ale także stworzyć zupełnie nową serię. 

Najpierw nadzieję miłośnikom serialu zrobiła Julia Kamińska, donosząc, że pracuje nad scenariuszem wraz z Piotrem Jaskiem. Aktorka wspomniała o tym podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim.

"Co robi w domu Julia Kamińska?"

Prace na planie miały rozpocząć się już w kwietniu, ale zostały przesunięte ze względu na pandemię koronawirusa. Teraz znoszone są kolejne obostrzenia, a aktorzy powoli zaczęli wracać do pracy, dlatego stacja TVN poinformowała, że zdjęcia do kontynuacji serialu ruszyły.

W czerwcu, 11 lat od zakończenia produkcji, ekipa„BrzydUli” wraca na plan, żeby pracować nad kolejnymi odcinkami 🎬 Kto już nie może się doczekać efektów?

- poinformowali.


BrzydUla w 2020 roku - kiedy i gdzie oglądać

O "Domówce u Dowborów" pisaliśmy ostatnio w tym artykule. Przypomnimy jedynie, że jest to format live prowadzony przez Joannę Koroniewską i Maćka Dowbora, którzy na "domówkę" zapraszają znane i lubiane gwiazdy, jak Magda Gessler, Maffashion, Małgorzata Kożuchowska, a ostatnio także Małgosia Socha. To właśnie podczas relacji LIVE na Instagramie, aktorka zdradziła fanom, jak idzie praca nad kontynuacją "BrzydUli". 

W czerwcu ruszamy, więc mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać "BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków 

- zdradziła Socha. Mamy więc nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje tych planów, a miłośnicy BrzydUli będą mogli cieszyć się z oglądania ulubionego serialu już tej jesieni. 

Aby umilić sobie to oczekiwanie, możecie jeszcze raz obejrzeć "BrzydUlę" w serwisie player.

Całą "Domówkę u Dowborów", na której gościem była Małgosia Socha, znajdziecie zaś na Instagramie Asi Koroniewskiej:

Zobacz także:

Bezobjawowe przechodzenie koronawirusa. Jak długo możemy zarażać?

Tragedia superbabci Zofii. "Moje gniazdko, o które tak dbałam dosłownie się wypaliło" Pomóżmy starszej pani odzyskać dom

Aleksandra Kwaśniewska żartuje z zakupów męża. Pokazała z czym wrócił ze sklepu Kuba Badach

Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
15.05.2020
Agusia
Nie mogę się już doczekać. Kocham ten serial!!