filip bobek

  filip bobek

  Mimo początkowych rozterek Szymczyk w końcu wyjeżdża do Londynu, choć nie przychodzi mu to łatwo. Żegna się z rodziną i Ulą, do której po wsparcie przychodzi też zrozpaczona Ania. W domu czeka na nią teściowa, z którą za wszelką cenę próbuje się dogadać. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?

  Kultowy serial "BrzudUla" po 10 latach wraca na antenę. Przez ten czas zmienili się nie tylko bohaterowie, ale także wnętrza domu i firmy państwa Dobrzańskich. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek. Aktorzy oprowadzili Kingę Burzyńską po planie i pokazali, jak w rzeczywistości wyglądają wszystkie pomieszczenia.

  "BrzydUla" to serial wyjątkowy. Zaczyna się tam, gdzie wszystkie inne opowieści się kończą – po napisach końcowych, i to dekadę po wielkim happy endzie. Jak szybko księżniczka może na nowo stać się Kopciuszkiem? Czy sformułowanie "żyli długo i szczęśliwie" jest dane na zawsze czy może tylko na moment? Serial wraca na ekrany już 5 października. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek.

  Jedna z najbardziej stylowych serialowych bohaterek powraca. Mowa oczywiście o Violi Kubasińskiej, czyli kultowej już postaci z "BrzydUli". Stacja TVN zapowiedziała powrót wielkiego hitu sprzed lat o perypetiach Uli Cieplak, dlatego aktorzy zabrali się ostro do pracy. Małgosia Socha, która wciela się w Violettę, właśnie zaprezentowała fanom małą zapowiedź tego, jak będzie prezentowała się jej postać...

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  W najnowszej sztuce gra 30-letniego informatyka, który ciągle mieszka z rodzicami. Jak uważany za ikonę stylu Filip Bobek radzi sobie z tym, że na scenę mysi wyjść nieuczesany i w dresie? Co wie o selfie? Spytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Stylistka Alicja Napiórkowska zajrzała do garderoby Filipa Bobka. Kiedy aktor, którego stylizacje zawsze przyciągają wzrok na czerwonym dywanie, zaczął zwracać uwagę na ubiór? Skąd czerpie inspirację? I jakie są jego modowe pragnienia na wiosnę? "Za mało odważny" - tak Filip Bobek określa swój styl w trzech słowach. Zgadzacie się?

  Czujne oko dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej wypatrzyło błysk. Okazało się, że Filip Bobek założył aparat ortodontyczny! Jak długo będzie go nosił? Czy przeszkodzi mu w pracy?

  Wielu ludzi nie potrafi rozstać się ze swoimi komórkami. Są w nie wpatrzeni, kiedy idą po ulicy, jadą w autobusie, a nawet, gdy siedzą przy jednym stole z przyjaciółmi. Czy uzależnieni od telefonu są również goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Julia Kamińska, Filip Bobek i Leszek Stanek? Sprawdziliśmy to :)