Łukasz Garlicki

  Kuba Wojewódzki zaprosił na słynną kanapę aktorów serialu BrzydUla, spotkanie było benefisem kultowej i bardzo lubianej przez widzów produkcji. Co o swoich rolach, planie i losach bohaterów powiedzieli zaproszeni Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, oraz Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki?

  Serial "BrzydUla" to nie tylko świetne aktorstwo i doskonały scenariusz. To również wspaniała atmosfera na planie, która udziela się całej ekipie. Adam Barabasz z serwisu dziendobry.tvn.pl sprawdził, kto jest największym żartownisiem w obsadzie.

  Widzowie 11 lat czekali na kontynuację serialu swojego ulubionego serialu. Właśnie ruszyły zdjęcia do „BrzydUli 2”, a Dzień Dobry Wakacje jako pierwsza ekipa pojawiła się na planie. Z aktorami o nowym sezonie rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Łukasz Garlicki i Soulteeth w utworze - "Keys".

  Czy faceci rzeczywiście, jak to wynika z reportażu Filipa Chajzera, o seksie nie rozmawiają? Czy może jednak zdarza się im poruszyć te tematy w męskim gronie? O męskich rozmowach i filmie "Dzień dobry, kocham cię", w którym grają obaj panowie, rozmawialiśmy z Aleksym Komorowskim i Łukaszem Garlickim.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy na premierze filmu "Dzień Dobry. Kocham Cię", czy - jeśli miłość to - ta od pierwszego wejrzenia, czy niekoniecznie? Łukasz Garlicki, Anna Dereszowska, Aleksy Komorowski, Basia Kurdej- Szatan, Maciej Musiał, Olga Bołądź opowiedzieli dziennikarce o swoich miłosnych doświadczeniach.

  Czy przyjaźń, po dwóch stronach barykady, jest możliwa? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Sylwię Gliwę, Łukasza Garlickiego, Tomasza Ossolińskiego oraz Mikołaja Komara. Kto robi najlepsze imprezy w mieście i kto, na jednej z nich, stracił obcas?