Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie utworzy się opozycja Wenus i Jowisza, która będzie mieć doskonały wpływ na nasze humory. Dzisiaj postanowimy żyć chwilą, nie przejmować się tym, co myślą inni i nie wybiegać za bardzo w przyszłość.

  Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Październik to już jesień w pełni. Na zewnątrz jest zdecydowanie chłodniej, a przyroda stopniowo obniża swoją aktywność, by przygotować się na zmianę pory roku. Jednak nie wszystkie rośliny są już gotowe na sen zimowy.

  W nadchodzących dniach Polska będzie pod wpływem układów niskiego ciśnienia, które przyniosą opady deszczu. Miejscami pojawią się też burze, a temperatura nie przekroczy 17 stopni. W weekend dosięgnie nas wielki niżowy wir i sprawi, że nastanie pochmurna, wilgotna i wietrzna aura. Czy jest szansa na babie lato?

  Termin złożenia wstępnej deklaracji maturalnej na egzaminy w 2023 roku mija 30 września. Osoby, które tego nie zrobią, nie będą mogły przystąpić do testów w najbliższym terminie. Do kiedy i jak należy wypełnić deklarację maturalną?

  Poznaj horoskop miesięczny na październik dla wszystkich znaków zodiaku, który dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że rozpoczyna się najważniejszy miesiąc 2022 roku. Przed nami czas ogromnych emocji w relacjach, sporych napięć politycznych, ale również szansa na mocną transformację.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale rankiem o godzinie 6.03 przejdzie do znaku Strzelca. Piątek będzie upływał nam pod dyktando niesprawdzonych informacji i dość niepokojących plotek, które mogą zaburzać równowagę niektórym łatwowiernym znakom.

  Przed nami miesiąc pierwszych, rocznych podsumowań, ale również intensywnych powrotów do przeszłości. We wrześniu dojdzie do trzeciej już w tym roku retrogradacji Merkurego (10.09), która uzmysłowi nam popełnione do tej pory błędy i zachęci do wykonania korekty swoich działań. Sprawdź horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Które znaki zodiaku są zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami prosto z wybiegów? Moda i uroda to dziedziny, które cieszą się większym bądź mniejszym zainteresowaniem u poszczególnych przedstawicieli zodiaku. Jedni stawiają przede wszystkim na pracę i karierę, inni na rodzinę, ale dla niektórych bycie wystylizowanym na tip-top to naprawdę poważna sprawa!