Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 26 września 2022 r.? Nad Polskę naciera niż oraz front. W związku z tym można się spodziewać nieco gorszej pogody. Niemal w całym kraju będzie pochmurno z możliwymi przejaśnieniami. Gdzieniegdzie może popadać, a nawet zagrzmieć.

    Ekstrakt z aloesu ze względu na swoje prozdrowotne właściwości bardzo często wchodzi w skład kosmetyków czy suplementów diety. Tymczasem zespół ekspertów działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej GIS jest zdania, że wyciąg z liści aloesu może wykazywać działanie toksyczne. Dodatkowe naukowcy wskazali jeszcze cztery związki, które mają działanie rakotwórcze i nigdy nie powinny się znaleźć w suplementach diety. Co trafiło na listę?

    Jaka będzie pogoda w niedzielę 25 września 2022 r.? Synoptycy przewidują przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 11 st. we wschodniej części kraju do 18 st. C. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?

    Które znaki zodiaku będą mieć najlepszą jesień? Tradycyjnie jest to czas refleksji i sentymentu. Zwalniamy tempo działania i zaczynamy oszczędzać oraz zapełniać spiżarnie, czym tylko się da. Budzą się w nas instynkty, które mają za zadanie, aby jak najlepiej przygotować nas – mentalnie, energetycznie i fizycznie - do najtrudniejszej pory roku, którą jest zima.