Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Strzelca. Na niebie brak większych wpływów pomiędzy planetami, z wyjątkiem poniedziałkowej koniunkcji Słońca i Merkurego, która zakręci światem mediów i informacji. Jednak najważniejszym wpływem najbliższych dni będzie nadchodzący nów Księżyca w znaku Strzelca, połączony z całkowitym zaćmieniem Słońca. Poznaj horoskop tygodniowy na 29.11-5.12 dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

    Czwartek, 2 grudnia, zapowiada się pochmurny. Na przejaśnienia mogą liczyć jedynie mieszkańcy centralnej i południowej części kraju. Dodatkowo synoptycy zapowiadają silny wiatr. Gdzie powieje najmocniej?

    Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Srebrny Glob zmniejsza się na nocnym niebie i szybko dąży do Nowiu połączonego z zaćmieniem, dlatego możemy odczuwać dziwne napięcie nerwowe, ale i pewne blokady dotyczące podejmowanego działania. Merkury w kwinkunksie z Uranem spowoduje konflikty informacyjne i walkę na wiadomości. Wiele z nich będzie nieprawdziwych. Sprawdź, jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

    Lek na koronawirusa SARS-CoV-2 wyprodukowany przez Biomed-Lublin miał być przełomowym, a jednocześnie niezwykle dochodowym odkryciem. Preparat, który mógł zmienić oblicze walki z pandemią, nie przeszedł pomyślnie badań klinicznych. Spółka farmaceutyczna ze wschodu Polski odnotowała spadek cen akcji, nie rezygnuje jednak z pracy nad projektem. Przekonują o tym jej przedstawiciele.

    Na antenie TVN wyemitowano właśnie jubileuszową, 10. edycję programu "Top Model". Mimo upływu lat, show nadal cieszy się ogromną popularnością i przyciąga widzów, a także ciekawych oraz zróżnicowanych uczestników. Stawiane przed nimi zadania niejednokrotnie przyprawiają o wielkie emocje. Czujnym okiem wysiłki osób marzących o karierze w świecie modelingu oceniają Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a także Michał Piróg w roli dobrego ducha. To wszystko jest możliwe dzięki znanemu multibrandowi, który jest partnerem programu.