Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie od razu byli typowani na faworytów. Mimo to jako jedyni wytrwali w małżeństwie. Jak dziś im się układa i jakie mają dalsze plany na wspólne życie? O tym Iza opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Dlaczego nie było z nią ukochanego?

  Pogoda na wakacje to temat, który coraz częściej pojawia się w rozmowach. Do lata coraz bliżej, wiele osób planuje więc urlop i letnie wyjazdy. Kiedy aura będzie najbardziej sprzyjać wypoczynkowi? Jaka będzie pogoda w lipcu, sierpniu i wrześniu? Poznaj prognozę na wakacje.

  Nie milkną echa głośnego wywiadu z księżną Dianą, który w 1995 r. wyemitowała BBC. Przeprowadzone w tej sprawie dochodzenie wykazało, że dziennikarz dopuścił się oszustwa, a nadawca je zatuszował. Stacja wystosowała przeprosiny do syna Diany, księcia Williama. Teraz autor wywiadu zrobił to samo, jednak podkreślił, że wiązanie z nim tragicznej śmierci księżnej jest "nierozsądne".

  Każdy marzy o tym, by świat powrócił już na normalne tory i by pandemia się skończyła. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że aby to się stało, musimy mieć odporność populacyjną. Zaszczepienie połowy Polaków niestety nic nie da w walce o powrót do rzeczywistości, którą znamy. Coraz mniej chętnych na szczepienie oddala nas od tego dnia. Wirusolog prof. Włodzimierz Gut przedstawił kilka pomysłów na to, jak to zmienić. Niektóre z nich mogą budzić kontrowersje.

  Robert Lewandowski został samodzielnym rekordzistą wszech czasów pod względem liczby bramek uzyskanych w jednym sezonie piłkarskiej Bundesligi. W meczu ostatniej kolejki pokonał bramkarza Augsburga Rafała Gikiewicza, powiększając dorobek do 41 goli. Polski napastnik skomentował swój sukces w mediach społecznościowych.

  Mrówki to jedne z popularnych owadów, o których wspomina sennik. Ich znaczenie zależy od sytuacji, w której się znajdujemy i naszego nastroju. Aby prawidłowo zinterpretować sen o mrówkach, warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które mogą przybliżyć nas do rozwiązania zagadki. Marzenia senne to wciąż jeden z najbardziej tajemniczych aspektów ludzkiego umysłu. Nic więc dziwnego, że stanowią one przedmiot zainteresowania ludzkości od tysięcy lat.

  Jak na prawdziwego króla zwierząt przystało, osoby, których znakiem zodiaku jest lew, charakteryzują się porywczym i dominującym charakterem. Duża pewność siebie odbija się w wielu działaniach i możliwych tendencjach, które opisuje horoskop dzienny czy tygodniowy lwa. Jak każdy znak, ten również posiada swoje jasne i ciemne strony. Jakie cechy najlepiej go opisują?

  W senniku wiatr bardzo często jest odzwierciedleniem sił duchowych i psychicznych, które wpływają na życie. Co ciekawe, to siły skryte w podświadomości. Sny, w których występuje wiatr, mogą być zarówno wyczerpujące, jak i bardzo przyjemne.