Niedawno ruszyły zdjęcia do najnowszego serialu TVN "Receptura". To sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach dzisiejszych, która w intrygujący sposób łączy perspektywę tradycji z nowoczesnością. Jak myślicie, kim jest główna bohaterka ze zdjęcia?

    Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka. O godzinie 10.51 Srebrny Glob ustawi się w nieprzyjemnej kwadraturze z Saturnem. Powrót do obowiązków zawodowych po kilku dniach wolnego będzie przebiegał niebyt przyjemnie i możemy zaliczyć twarde lądowanie. Dzisiaj trzeba będzie się przykładać do swoich zadań i cierpliwie wysłuchać narzekań szefa. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

    Muzyka trance to gatunek muzyki elektronicznej, czyli klubowej. Jej charakterystycznym elementem jest szybki rytm. Rozwój muzyki trance przypadł na lata 90. ubiegłego wieku. Obecnie jest to jeden z ulubionych gatunków muzyki elektronicznej wielu słuchaczy.

    Ceny truskawek to temat, który tradycyjnie pojawia się na przełomie maja i czerwca. Zawsze na początku sezonu pyszne, czerwone, pachnące owoce są drogie i wraz z nastaniem cieplejszych dni zaczynają tanieć. W tym roku było jednak inaczej. Za kilogram truskawek trzeba było zapłacić nawet 30 zł i tak wysokie ceny długo się utrzymywały. Na szczęście teraz obserwujemy trend spadkowy. Sprawdź, ile kosztuje kilogram truskawek i w których miejscach są one najtańsze.

    Na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. synoptycy zapowiadają pogodną aurę. Na południowym wschodzie możliwe burze. W pozostałych regionach będzie ciepło i słonecznie. Na termometrach od 23 st. C w Suwałkach do 21 st. C w Szczecinie.