Weekendowe przerwy techniczne zapowiada kilka banków w Polsce. Dla klientów oznacza to spore utrudnienia w dostępie do usług. Chodzi m.in. o problemy z kartami kredytowymi i bankowością internetową oraz brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatów. Sprawdź, czy twój bank również przeprowadza przerwę serwisową w ten weekend.

    Na początku sezonu wiosna-lato 2021 w sieci pojawiły się zdjęcia paragonów z lokali gastronomicznych nad Morzem Bałtyckim. Przedstawiały bardzo wysokie ceny za proste posiłki. Władze Mielna twierdzą, że to fake newsy i zamierzają je odkłamać w ramach specjalnej akcji. Jak naprawdę wyglądają ceny w nadmorskich kurortach?

    Sezonowe wyprzedaże ruszyły pełną parą. Tradycyjnie na tę wiadomość czeka wiele osób. Teraz atmosfera do robienia zakupów sprzyja tym bardziej, że nadchodząca niedziela, 27 czerwca jest handlowa. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl stylistka Monika Liwoch zdradza, co w sklepach omijać szerokim łukiem i których okazji zdecydowanie unikać.

    Ceny remontów poszybowały w górę. Teraz za wykończenie czy odnowienie mieszkania, zapłacimy dużo więcej niż przed pandemią. Problem pojawia się także przy szukaniu odpowiedniej ekipy remontowej. Terminy są naprawdę odległe. Ile tak naprawdę kosztuje nas remont?

    W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z wyjściem Merkurego z ruchu wstecznego, które nastąpi 22.06 o godzinie 23.58. Merkury w ruchu prostym przyniesie Nam przyspieszenie tempa przepływu informacji, zwiększone zapotrzebowanie na zakupy sprzętu elektronicznego oraz rozpocznie w pełni sezon na urlopy. Poznaj horoskop tygodniowy na 21-27.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

    Pogoda w czwartek, 24.06.2021 r. będzie burzowa. Prognozowane opady od 10 mm do 30 mm. Nadal ma utrzymywać się bardzo wysoka temperatura, sięgająca nawet 33 st. C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany.