Od kilkunastu dni Polacy masowo wykopują cukier. Zainteresowanie jest tak duże, że niektóre sklepy zaczęły wprowadzać limity i pojedynczy klient może kupić np. nie więcej niż 10 kilogramów tego produktu. Czy robienie zapasów naprawdę ma sens? Co na ten temat mówią eksperci?

    Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc również. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale będziemy jeszcze pod wpływem wczorajszego Nowiu Księżyca i inauguracji wejścia Słońca w tak zwany Lion Gate, czyli Bramę Lwa.

    W całej Polsce mieszkańcy bloków spółdzielczych odczuwają boleśnie drastyczne podwyżki czynszów. Sytuacja jest poważna. Fora osiedli wielu miast zalewają wpisy zdenerwowanych właścicieli mieszkań. Z czego wynika taki wzrost cen?

    Jaka będzie pogoda w piątek, 29 lipca 2022 r.? W Polsce zachmurzenie ma być umiarkowane i duże. W części kraju przewidywane są również burze. Temperatura maksymalna od 21 do 31 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

    Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 28 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob przywita dzień w znaku Raka, ale o godzinie 8:35 przejdzie do znaku Lwa. Wieczorem w znaku królewskiego kota dojdzie do Nowiu Księżyca, który będzie związany z braniem odpowiedzialności za własne życie. Rozprawimy się z tymi, którzy dyktują nam, co mamy robić.

    Jaki jest horoskop dzienny na środę, 27 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów między planetami. Srebrny Glob zachęca nas przed nowiem do porządkowania stosunków rodzinnych i ułożenia spraw familijnych oraz ugładzenia naburmuszonych krewnych.