Emocje wokół nowego filmu o agencie 007 "Nie czas umierać" rosną. Produkcja będzie miała światową premierę 30 września. To już piąta i prawdopodobnie ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Wyobraźnię fanów serii nurtuje jedno pytanie – kto będzie nowym Jamesem Bondem? Z najnowszymi doniesieniami śpieszy nasza dziennikarka Ania Wendzikowska.

    "Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?

    Pandemia to wyjątkowo ciężka próba dla związków. Więcej się kłócimy, dostrzegamy swoje wady. Izolacja i trwający od wielu miesięcy lockdown nie ułatwiają niestety zadania. Pewna pochodząca z Ukrainy para zdecydowała się stworzyć dla swojego związku ekstremalne warunki i przykuli się do siebie łańcuchem. Czy to dobra strategia? Zapytaliśmy naszego eksperta Piotra Mosaka.

    Od dobrych kilku miesięcy wychodząc z domu musimy mieć maseczkę. Nakaz zasłaniania twarzy i ust obowiązuje zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w sklepie czy komunikacji miejskiej. Kiedy ten obowiązek zostanie zniesiony? Głos w tej sprawie zabrał minister zdrowia, Adam Niedzielski.

    W Polsce restrykcje zostały przedłużone - lockdown trwa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nasza wyobraźnia już ochoczo wyprzedzała czas, snując plany i marzenia o wszystkim tym, co będziemy robić "po". Tymczasem na Wyspach wrze od emocji - zaszczepiona Wielka Brytania wychodzi z lockdownu. Wszystkich ogarnęło "hiperplanowanie". Nas też to czeka?