Mieszkanka Dąbrowy Górniczej śmiertelnie zatruła się tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych. Jest to czwarta ofiara tlenku węgla w województwie śląskim w tym sezonie grzewczym. Strażacy przypominają, że aby zadbać o nasze bezpieczeństwo przed zimą, powinniśmy wykonać przegląd instalacji i zaopatrzyć się w czujniki. "Należy oczyścić przewody i urządzenia grzewcze" – wyjaśnia mł. bryg. Paweł Żaba.

  Sylwester we dwoje może być równie ekscytujący co huczna zabawa w gronie przyjaciół. Spędzenie tego wyjątkowego wieczoru z ukochaną osobą powinno mieć jednak odpowiednią oprawę. Dobrze zorganizowany sylwester dla dwojga z pewnością na długo zapisze się w pamięci świętującej pary.

  Już 31 grudnia w centrum stolicy - na pl. Bankowym - odbędzie się Sylwester TVN. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Edyta Górniak, Bajm, Perfect i wielu innych. Wykonają największe polskie i światowe przeboje!

  Święta Bożego Narodzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Oprócz dekoracji, prezentów i wigilijnych dań w atmosferę Świąt wprowadza wspaniała muzyka świąteczna, która wprawia w optymistyczny, pełen nadziei nastrój. Jeśli masz ochotę na chwilę odpocząć od melodii „Last Christmas”, przedstawiamy wyjątkową listę innych, świątecznych piosenek zarówno dla starszych, jak i młodszych słuchaczy.

  Nowoczesne technologie pozwalają na łatwiejszą komunikację, a także każde inne działanie. Jeśli jesteś fanem DIY, dekoracji ręcznie robionych, czy po prostu lubisz prace manualne, możesz wykorzystać narzędzia DIY na swoim telefonie.

  Już na początku grudnia w miastach w całej Polsce możemy poczuć świąteczną atmosferę. Ulice ozdobione lampkami i choinki na rynku zdecydowanie dodają klimatu. Jeśli jednak chcecie na chwilę przenieść się do bajkowej krainy i zwiedzić tajemniczy ogród koniecznie zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy.

  Muzyka hip-hop powstała w latach 70. Początkowo obecna tylko w kulturze afroamerykańskiej, w kolejnych latach stała się popularna w krajach europejskich. Muzyka hip-hop w Polsce pojawiła się dopiero w latach 80. i 90. Często wzorem dla polskich wykonawców były występy amerykańskich raperów.

  Janusz Dzięcioł, który zginął 6 grudnia w wypadku na przejeździe kolejowym spoczął na cmentarzu parafialnym w olsztyńskiej dzielnicy Gutkowo. Uroczystość miała charakter państwowy.

  Do Polski dotarła moda z Paryża i Nowego Jorku. Coraz więcej kobiet zapisuje się na zajęcia z baletu. Panie mogą realizować swoje marzenia z dzieciństwa, ale również zadbać o swoją formę, ponieważ balet to doskonała forma fitnessu, o czym przekonała się Marta Lech-Maciejewska.

  Split payment obowiązuje od 1 listopada. Jednak za trzy miesiące sprzedawcy nie będą mogli dla swojej wygody oznaczać wszystkich faktur na zasadzie "podzielonej płatności". Od 1-go kwietnia 2020 r. zacznie bowiem obowiązywać nowy JPK_VAT.

  Kilka tygodni temu Justin Timberlake został przyłapany przez fotoreporterów w towarzystwie Alishy Wainwright. Muzyk opublikował właśnie oświadczenie, w którym przeprasza swoją małżonkę, Jessicę Biel.

  Ministranci z Katowic opublikowali w Internecie utwór pod tytułem „Ona by tak chciała służyć ze mną”. Od 8. grudnia teledysk piosenki obejrzało już prawie półtora miliona osób. W studiu Dzień Dobry TVN gościli członkowie Ministranckiej Wytwórni Muzycznej.

  Żywe karpie w Kauflandzie i Carrefourze. Okazuje się, że nie wszystkie sklepy zrezygnowały ze sprzedaży żywych ryb. Ze stoisk z pływającymi karpiami zrezygnowały m.in. Auchan, Tesco, Selgros, Aldi, Lidl, Biedronka, Dino, Piotr i Paweł oraz Bil (dawny Real).