"Top Model" - za nami 11. odcinek, który zapewnił widzom wiele emocji. Patrycja Sobolewska, Dominic D’Andelik oraz Ernest Morawski zarazili się koronawirusem, przez co zostali wyeliminowali z programu, a ich miejsca w półfinale zajęły dwie osoby, które odpadły w poprzednich odcinkach. Kogo przywrócono?

  W Warszawie odbył się Marsz Niepodległości. Ze względu na pandemię koronawirusa jego organizatorzy zapowiadali, że w tym roku będzie on miał formę "rajdu". Okazało się jednak, że wiele osób zdecydowało się uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przemieszczając się pieszo. Podczas marszu doszło do zamieszek, a także pożaru mieszkania.

  Tuż przed ogłoszeniem kwarantanny do kin trafił film "Sala Samobójców – Hejter". Kontynuacja wielkiego hitu z 2011 roku zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Dla tych jednak, którzy nie zdążyli dotrzeć do kina mamy dobrą wiadomość, produkcja została udostępniona na platformie player.pl. W Dzień Dobry TVN Agata Kulesza opowiedziała nieco o swojej roli i panującym w sieci hejcie.

  Mamy pierwsze efekty objęcia dwa tygodnie temu całej Polski czerwoną strefą i zamknięcia szkół dla uczniów powyżej III klasy szkoły podstawowej - powiedział we wtorek PAP pediatra, immunolog, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej do walki z COVID-19 dr Paweł Grzesiowski. Jak według eksperta wygląda aktualna sytuacja epidemiologiczna? Gdzie dochodzi no największej liczby zakażeń i czym jest szara strefa covidowa?

  Bohaterka książki "Cyrkówka Marianna" zapisała się w historii jako osoba niosąca ludziom radość. Tuż po II wojnie światowej wyruszyła w 23-letnią podróż w Polskę wraz cyrkiem, który tworzyła z mężem. Wszystko po to, by zarażać ludzi uśmiechem. Anna Fryczkowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o życiu Marianny Razik i o kulisach pracy nad swoją książką.

  Eksperymentalna szczepionka na koronawirusa ma ponad 90 proc. skuteczności. Tak twierdzi amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer, który zakończył właśnie badania kliniczne. Firma ogłosiła, że w 2021 r. może wyprodukować do 1,3 mld dawek substancji. Jeszcze w tym miesiącu wystąpi o zgodę na jej dopuszczenie do użytku w USA. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że Polska chce mieć co najmniej 20 mln szczepionek.

  Synoptycy na wtorek nie przewidują opadów. Temperatura nie będzie nas rozpieszczać. Na termometrach od 7 stopni C w Suwałkach do 10 stopni C we Wrocławiu.

  Ola Żebrowska po raz kolejny rozczuliła internautów. Świeżo upieczona mama wrzuciła do sieci zdjęcie z kąpieli z dzieckiem. Zachwyceni takim widokiem fani, chętnie komentowali jej najnowszy wpis. Trudno oderwać wzrok od małego Feliksa.