Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.

    Spore ochłodzenie czeka nas w najbliższych dniach w Polsce. IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu i gradu, silnym wiatrem oraz burzami. W górach może spaść śnieg. Odpowiedzialny za to jest cyklon.

    Jaka będzie pogoda w niedzielę 18 września 2022 r.? Jak przewidują synoptycy, aurę w Polsce będą kształtowały niże. Będzie do nas napływać chłodne i wilgotne powietrze. W niektórych częściach kraju przelotne opady deszczu. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

    W 2023 roku czeka nas nie jedna, a dwie podwyżki płacy minimalnej. To dobra wiadomość dla wielu osób, które zarabiają tzw. najniższą krajową. Oznacza to, że wzrośnie też wysokość płacy godzinowej. W Dzienniku Ustaw opublikowane zostało rozporządzenie w tej sprawie.

    Kreatywność cyberprzestępców nie ma końca. Co jakiś czas próbują grać na ludzkich emocjach i ciekawości, rozpuszczając nieprawdziwe informacje o śmierci znanych osób. Tym razem padło na Igę Świątek. Jakie mogą być konsekwencje kliknięcia w linki z fake newsami?