Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. O godzinie 3:11 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Na niebie dużo się dzisiaj wydarzy. Po pierwsze będziemy mieli do czynienia z Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Panny. Ta faza księżycowego cyklu sprzyja definitywnemu zamykaniu niewygodnych kwestii, oczyszczaniu się oraz pozbywaniu tego, co jest szkodliwym balastem. Ponadto, zarówno Słońce jak i Merkury utworzą opozycję z planetą karłowatą Ceres. Jaki będzie horoskop dzienny na sobotę, 27 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

    Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc nadal znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Srebrny Glob utworzy opozycję z Jowiszem o godzinie 17:23. Po południu znaki ogniste (Barana, Lew, Strzelec) mogą się pokusić o zagranie w gry liczbowe, jest szansa powodzenia. Jaki będzie horoskop dzienny na piątek, 26 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

    Jeśli nie wiecie, co zrobić z zabawkami, którymi wasza pociecha już dawno przestała się bawić, z pomocą przychodzi akcja, podczas której będziecie mogli wymienić się nimi z innymi rodzicami. W nasze przedsięwzięcie włączyło się stowarzyszenie Współdzielnik (Wolskie Centrum Kultury) oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach - to tam trafią zabawki, które zostaną nam z wymiany.

    Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Srebrny Glob o 16:31 utworzy kwadraturę z Uranem co po południu obdarzy Nas pewną całkiem sporą zmianą klimatu i zaskakującymi wiadomościami. Kilku znakom nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dotyczy to głównie Wodników, Lwów i Byków. Jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 25 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

    Choć każdy z nas kiedyś trzymał go w ręce, większość pewnie nie ma pojęcia, jakie ma wymiary. O czym mowa? Chodzi o banknot dziesięciozłotowy. Zresztą o tym, że nie jest to zagadnienie proste, przekonał się ostatnio Sebastian Kusz z Warszawy, który w 505 odcinku programu "Milionerzy" walczył o milion złotych.