W 471. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze po milion zmierzył się Michał Tadeusz Koziej. Mężczyzna o wszechstronnych zainteresowaniach w błyskawicznym tempie odpowiadał na pytania.

    Klienci spółki E.ON Polska (dawniej innogy Polska) będą płacić więcej. Już od czerwca zaczną obowiązywać nowe, wyższe stawki za energię elektryczną. Na tym jednak nie koniec. Stawki ponownie podskoczą w sierpniu. To właśnie wtedy przestanie obowiązywać tzw. tarcza antyinflacyjna, dzięki której obowiązywała niższa akcyza i VAT na energię.

    62. Edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego już wkrótce. Pokazy filmów z całego świata będzie można oglądać w kinach oraz online. Co się znalazło w programie edycji w 2022 roku? Kiedy odbędą się pokazy filmów? 

    Jaka będzie pogoda w czwartek, 26 maja 2022 r.? W części kraju ma być pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 do 24 st. C. Powieje z kierunku zachodniego. Miejscami porywy wiatru osiągną nawet 70 km/h.

    Jaka będzie pogoda w środę, 25 maja 2022 r.? Synoptycy IMGW przewidują zachmurzenie umiarkowane i duże. W całym kraju mogą wystąpić przelotny deszcz i burze. Temperatura maksymalna od 15 do 23 st. C.