Pogodnie i bez opadów tylko na południu kraju. W całym kraju przelotne deszcze, a na północy burze. Na termometrach od 18 stopni C w Suwałkach do 23 stopni C we Wrocławiu. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem.

    Wrześniowe wydania "Vogue" zawsze są wyjątkowe. Tym razem jednak nie tylko pod kątem modowym. Polska edycja postanowiła zająć się tematem nadziei i do udziału w sesji okładkowej zaprosiła młodą aktywistkę, 10-letnią Biankę Nwolisę, której zdjęcie z transparentem: "Stop Calling Me MURZYN" jakiś czas temu obiegło całą Polskę. Bianka wraz z całą rodziną gościła także w naszym programie.

    Ze względu na zagrożenie, jakie niesie koronawirus, rząd zdecydował o przedłużeniu zakazu lotów do 43 krajów. Nie wprowadzano zakazu międzylądowań samolotów z 63 państw, jak zakładał projekt z 21 sierpnia. To oznacza, że loty między Polską a Hiszpanią czy Maltą będą jeszcze możliwe.

    W środę najlepsza pogoda będzie na południu kraju, w pozostałych regionach aura będzie zmienna. Na termometrach od 21 stopni C w Szczecinie i Suwałkach do 28 stopni C w Krakowie i Rzeszowie. Burzowo na północnym wschodzie i w centrum.

    Tutorial to słowo, które weszło do potocznego języka polskiego za sprawą youtuberów pokazujących krok po kroku wykonywanie swoich prac. Największą popularnością u odbiorców cieszą się tutoriale makijażowe i instrukcje grania w gry. Sprawdź, co to jest tutorial i jak go zrobić.