W piątek na północy, centrum i północnym wschodzie front atmosferyczny przyniesie wzrost zachmurzenia i opady deszczu. Na zachodzie, południu, Ziemi Łódzkiej i Lubelszczyźnie będzie pogodnie. Na termometrach od 20 stopni C w Suwałkach do 27 stopni C we Wrocławiu.

    Pogodnie i bez opadów tylko na południu kraju. W całym kraju przelotne deszcze, a na północy burze. Na termometrach od 18 stopni C w Suwałkach do 23 stopni C we Wrocławiu. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem.

    Wrześniowe wydania "Vogue" zawsze są wyjątkowe. Tym razem jednak nie tylko pod kątem modowym. Polska edycja postanowiła zająć się tematem nadziei i do udziału w sesji okładkowej zaprosiła młodą aktywistkę, 10-letnią Biankę Nwolisę, której zdjęcie z transparentem: "Stop Calling Me MURZYN" jakiś czas temu obiegło całą Polskę. Bianka wraz z całą rodziną gościła także w naszym programie.

    Ze względu na zagrożenie, jakie niesie koronawirus, rząd zdecydował o przedłużeniu zakazu lotów do 43 krajów. Nie wprowadzano zakazu międzylądowań samolotów z 63 państw, jak zakładał projekt z 21 sierpnia. To oznacza, że loty między Polską a Hiszpanią czy Maltą będą jeszcze możliwe.