Gwiazdy

Pierwszy i nieznany album Eda Sheerana zostanie wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza robi wrażenie

Gwiazdy

Prawdziwa gratka dla miłośników muzyki Eda Sheerana. Na aukcję trafi nagrany przez niego we wczesnych latach album demo. Znajdują się na nim osobiste utwory, które powstały po zerwaniu z jego pierwszą miłością.

Demo Eda Sheerana wystawione na aukcję

Ed Sheeran jest bez wątpienia jednym z popularniejszych wokalistów. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne i wiele przebojów chętnie słuchanych przez fanów na całym świecie. Teraz fani będą mogli się dowiedzieć, jak wyglądały wczesne początki jego kariery. Jeszcze nim osiągnął sukces, w wieku 13 lat nagrał album demo "Spinning Man", który już we wrześniu trafi na aukcję. Cena wywoławcza krążka to 10 tys. funtów.

"Spinning Man" Eda Sheerana

10 tys. funtów, czyli blisko 50 tys. złotych za album. Taka kwota może nie dziwić. Na świecie jest bowiem jedynie 20 sztuk albumu, z czego 19 z nich posiada sam Ed Sheeran. Jak przyznał sam wokalista w swojej książce "Ed Sheeran: A Visual Journey", nie chciał on, by ktokolwiek usłyszał znajdujące się na płycie utwory. Większość z nich traktowała o jego pierwszej miłości – dziewczynie Claire. Ich związek był niewinny, trwał długo, a zerwanie było bolesne dla piosenkarza.

Okazało się jednak, że jedna sztuka wydawnictwa trafiła w ręce przyjaciela rodziny Eda Sheerana. Po latach płyta została znaleziona w domu szczęśliwego posiadacza przez jego brata Kevina. To on właśnie postanowił wystawić "Spinning Mana" na sprzedaż.

Miłość Eda Sheeran

Dzisiaj już Ed Sheeran nie musi tworzyć piosenek o nieszczęśliwej miłości. W 2019 roku poślubił swoją ukochaną Cherry Seaborn, z którą wcześniej spotykał się przez 4 lata. Oboje znali się jeszcze z czasów wczesnej młodości. To właśnie dzięki żonie udało mu się pokonać uzależnienia od alkoholu i niezdrowego jedzenia. Jak donoszą zagraniczne media Ed i Cherry aktualnie oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Ma on przyjść na świat jeszcze podczas tegorocznego lata.

Szczegóły w materiale.

Zobacz także:

Karol Strasburger w oczach żony: "To mężczyzna z marzeń. Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko"

Wysoka cena za rozwód. Ewan McGregor stracił połowę fortuny

Dramatyczne kulisy udziału Przemka Kossakowskiego w zawodach sportowych. "Nie wiem, jakim cudem nie straciłem zębów"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości