aukcje

    aukcje

    O tym , jakie dzieła sztuki pojawią się na ekspozycji w jesiennym sezonie aukcyjnym, opowiedziała nam Iwona Büchner, właścicielka domu aukcyjnego.

    O wyjątkowych dziełach sztuki, które można będzie już wkrótce nabyć na aukcji, opowiedziała nam Iwona Buchner - właścicielka domu aukcyjnego.

    Reporterkę Dzień Dobry TVN, Annę Senkarę, w tajniki aukcji dzieł sztuki wprowadził członek zarządu najstarszego domu aukcyjnego świata Sotheby's - Philip Hook. W studiu Dzień Dobry TVN, o rekordowym roku polskich domów aukcyjnych opowiedziały: Iwona Büchner – Grzesiak i dr Justyna Napiórkowska.

    Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze zebrali 105.570.801,49 zł! To absolutny rekord, lepszy od zeszłorocznego o ponad 30 mln! W Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarzy: Monikę Olejnik i Filipa Chajzera oraz aktora Jarka Jakimowicza - osoby, które przekazały na aukcję WOŚP fantastyczne przedmioty. Co dokładnie? Za ile te przedmioty zlicytowano? Wiadomo, do kogo trafiły? Co według naszych gości wpływa na tak duże wsparcie WOŚP? Zobaczcie, jak wygląda sweter antyblurowy ;)