Kultowa spódnica Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" sprzedana na aukcji. Kwota szokuje

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Spódnica Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" została sprzedana na aukcji za oszałamiającą kwotę 52 tysięcy dolarów. To jeden z pięciu modeli, który pojawił się w czołówce kultowego serialu. Pierwotnie została kupiona za 5 dolarów.

Spódnica Carrie Bradshaw

Ile może kosztować spódnica? Jak się okazuje, nawet 52 tysiące dolarów, bo za tyle został kupiony kultowy model z "Seksu w wielkim mieście", noszony przez niezwykle stylową bohaterkę tego serialu, Carrie Bradshaw (graną przez Sarah Jessicę Parker).

- Właśnie za 52 tysiące dolarów poszła na aukcji wyjątkowa, tiulowa spódnica z czołówki serialu, kiedy jest ochlapywana przez wodę z kałuży - tłumaczył w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarz Mateusz Hładki. - To jest spódnica, którą stylistka Patricia Field kupiła za 5 dolarów w przypadkowym sklepie gdzieś w Nowym Jorku. Tych spódnic było pięć, jedną ma reżyser, jedną stylistka, a ta z aukcji ma certyfikat poświadczający oryginalność - dodał.

Newsy z show-biznesu

Dziennikarz poinformował także widzów o 70. urodzinach gwiazdy telewizji Oprah Winfrey. - Jest legendą, autorką słynnego show. To pierwsza Afroamerykanka, która zarobiła ponad miliard dolarów. Może pochwalić się tytułem Miss, a wygrana w konkursie piękności zaprowadziła ją do lokalnego radia w Nashville, gdzie czytała wiadomości - opowiadał Mateusz Hładki.

- Bardzo często była tą pierwszą czarnoskórą, której udało się przebić sufit, niewątpliwe jest ikoną tv - podsumował.

Więcej newsów w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości