Gwiazdy

Wysoka cena za rozwód. Ewan McGregor stracił połowę fortuny

Gwiazdy

Wysoka cena za rozwód. Ewan McGregor stracił połowę fortuny

Ewan McGregor i Eve Mavrakis po dwóch latach doszli do porozumienia w sprawie rozwodowej. Była żona będzie otrzymywała od aktora m.in. alimenty na dziecko w wysokości niemal 15 tys. dolarów oraz 35 tys. alimentów małżeńskich. Zatrzyma również dom w Los Angeles, biżuterię i kilka kont bankowych.

Ewan McGregor i Eve Mavrakis spotkali się na planie brytyjskiego serialu kryminalnego "Kavanagh QC" i pobrali się w 1995 roku. Ślub odbył się w jednym z kościołów we Francji. Para doczekała się czterech córek – Clary, Jamyan, Esther i Anouk. Małżeństwo uważane było za fenomen, ponieważ w świecie show-biznesu rzadko pary są ze sobą tak długo.

Niestety w 2017 roku, po 22 latach małżeństwa, aktor postanowił rozstać się z żoną, ponieważ - jak donosiły media - miał romans z dużo młodszą koleżanką po fachu, Mary Elizabeth Winstead, którą poznał na planie serialu "Fargo". Rok później złożył wniosek o rozwód, w którym jako powód podał różnice charakteru.

Ewan McGregor i Eve Mavrakis sfinalizowali rozwód

Jak donosi amerykańskie czasopismo "People", po dwóch latach małżonkowie doszli do porozumienia w sprawie rozwodowej, w tym także podziału majątku. Według dokumentów, do których dotarł tabloid, aktor będzie musiał oddać byłej żonie połowę swojej gaży za prequele "Gwiezdnych wojen", serial "Fargo", a także filmy: "Trainspotting", "Big Fish", "Moulin Rouge", "Emma" i "Now You See It". Ewan McGregor zatrzyma natomiast 30 samochodów, podczas gdy Mavrakis - dom w Los Angeles, biżuterię i kilka kont bankowych. Była żona otrzyma również alimenty na dziecko w wysokości niemal 15 tys. dolarów oraz o 20 tys. wyższe alimenty małżeńskie.

Sąd orzekał także, że byli partnerzy będą sprawować wspólną opiekę nad najmłodszą córką, Anouk.

Ewan McGregor - kariera

Ewan Gordon McGregor to brytyjski aktor urodzony w Szkocji (1971 r.). Popularność na skalę światową zdobył dzięki roli Marka Rentona - narkomana w filmie "Trainspotting" oraz Christiana w "Moulin Rouge!". Znany jest też z roli Obi-Wana Kenobiego w "Gwiezdnych wojnach". Aktor ma za sobą także debiut reżyserski w filmie "Amerykańska sielanka", ekranizacji nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha.

W 2018 roku, Ewan McGregor został nagrodzony Złotym Globem za rolę w serialu "Fargo". Przemówienie, które wygłosił podczas odbierania statuetki wywołało spore poruszenie, ponieważ podziękował w nim zarówno Mary Elizabeth Winstead, z którą miał mieć romans, jak i żonie.

Chciałbym poświęcić chwilę, by podziękować Eve, która trwała przy mnie przez 22 lata oraz czwórce moich dzieci

- powiedział, a następnie dodał:

Zawsze uwielbiałem być aktorem, uwielbiałem spotykać się z aktorami i mam szczęście grać z niesamowitymi aktorami. Nie byłoby Emmita Stussy'ego bez Davida Thewlisa, Micheala Stuhlbarga i Carrie Coon. Nie byłoby Raya bez Mary Elizabeth Winstead

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Ewan McGregor: "Dzieci muszą czuć ból, żeby nauczyć się życia"

Spotkanie z Ewanem McGregorem

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2020 roku. Królikowski, Pisarek, Rihanna. Kto jeszcze?

Co sądzisz o tym artykule?
59
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0