Gwiazdy

Rusza "Ameryka Express 2". Co czeka widzów nowej edycji programu?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

"Ameryka Express 2" - wyścig czas zacząć

Osiem par zacznie swoją niezwykłą przygodę sesją zdjęciową w malowniczym miasteczku Antigua, pierwszej stolicy Gwatemali. To właśnie w Gwatemali i Kolumbii uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami, a także z własnymi słabościami.

Czy mieli przygotowaną strategię?

Tutaj nie ma strategii. Ten program to typowy roller coaster . W ciągu jednego dnia każdy miał okazje mieć każdą emocję - od śmiechu po płacz, szczęście i smutek

-wspomina Karolina Pisarek.

Bardzo dużo pomagało uczestnikom szczęście - przyznaje Grzegorz Collins.

Komuś się zatrzyma samochód, ktoś komuś pomoże. Gwatemalczycy i Kolumbijczycy bardzo nam pomagali. Gdyby nie oni, ten program by się nie udał. Cieszymy się, że byliśmy w tak fajnych krajach

Jak dodaje Patrycja Markowska, najbiedniejsze rodziny były najbardziej gościnne.

To było duże zaskoczenia. Jak prosiłysmy w wypasionych domach, to patrzyli na niechętnie patrzyli, ignorowali nas. A były sytuacje, że naprawdę bieda, bardzo poważna i kobieta z dziećmi, potrafiła z kolacją pomóc. I wtedy byliśmy poruszeni

Zabraliśmy im godność - podkreśla prowadząca "Ameryka Express 2" Daria Ładocha

Zabraliśmy im karty kredytowe, pieniądze, rozpoznawalność i sławę. Byli tam zwykłymi ludźmi, nie celebrytami

Czy program nauczył czegoś uczestników?

Miałam zapas chusteczek nawilżających i one mi się przydały, bo w niektórych domach nawet nie było wody. Program nas nauczył, tego, że mamy więcej wdzięczności, za to, co mamy

-zaznacza aktorka Małgorzata Heretyk .

Ameryka Express 2 - uczestnicy

W programie „Ameryka Express 2” weźmie udział 8 par, a każda z nich - jedyna w swoim rodzaju! Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną:

  • żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins
  • Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką
  • aktorka Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem
  • piosenkarka Patrycja Markowska z przyjaciółką Żanetą Luberą
  • modelka Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
  • aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
  • Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim

Ameryka Express 2 - nowa prowadząca

Nowy sezon i nowa twarz. Prowadzącą będzie Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach i chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu.

Ameryka Express - o co chodzi w programie

W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą znane postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele. Uczestnicy wyruszają w podróż do Ameryki Południowej. W każdym z państw muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara dziennie na osobę. Najszybsi otrzymują immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotarła jako ostatnia do wyznaczonego celu, jest eliminowana z dalszej rywalizacji.

Ameryka Express - kto wygrał pierwszy sezon?

Pierwszą edycję "Ameryki Express" wygrała aktorka Aleksandra Domańska , która do programu zaprosiła swojego brata – Dawida. Uczestnicy zmagali się wówczas z zadaniami w Peru i Ekwadorze. Do finału doszli także Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Fit Lovers: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości