Patrycja Markowska

  Patrycja Markowska

  Kiedy Patrycja Markowska miała 15 lat marzyła o tym, by zostać piosenkarką. I to marzenie się spełniło. Na ścieżce jej kariery nie zabrakło także Dzień Dobry TVN, do którego ma ogromny sentyment. Na naszej scenie wokalistka zaprezentowała swój nowy singiel „Niepoprawna”. To utwór, który powstał w czasie pandemii, by dodać ludziom otuchy, a teraz szturmem podbija listy przebojów.

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  W 2019 na rynku pojawi się pierwsza wspólna płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich. Już dziś w Dzień Dobry TVN premiera ich teledysku do singla "Na szczycie”. Co sprawiło, że w końcu postanowili stworzyć coś razem? Czy łatwo się pracuje z rodziną? Kto był inicjatorem tego projektu i dlaczego... Grzegorz po tej płycie zmienił testament? :)

  Patrycja Markowska zaśpiewała w Dzień Dobry Wakacje piosenkę "Lalka", pochodzącą z "Krótkiej płyty o miłości". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje na naszej scenie będziemy gościć aż dwie gwiazdy muzyki - Patrycję Markowską i Renatę Przemyk! W programie także: zdradzimy, co działo się za kulisami Top of the Top Sopot Festival 2018. Następnie: artyści i psycholog o kontrowersyjnych poradach dla małżeństw. Czy parafialni eksperci mają dobrą receptę na udane pożycie? Porozmawiamy o tym z Magdaleną Steczkowską, Krzysztofem Respondkiem i terapeutką Martą Niedźwiecką. Z lekarzem porozmawiamy o najnowocześniejszych metodach leczenia wad wzroku, a z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oczywiście o Krakowie! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika!

  W sobotę krakowskie studio Dzień Dobry Wakacje odwiedzą dwie gwiazdy muzyki: Patrycja Markowska i Renata Przemyk. Najpierw na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk, a później - z nową piosenką - Patrycja Markowska. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska zaprezentowała utwór "Czy przyjdzie wiosna". Piosenka pochodzi z jej najnowszego albumu "Krótka płyta o miłości", a teledysk do niej nakręcono w hiszpańskim Alicante.

  Patrycja Markowska wraca z nową płytą: “Krótka płyta o miłości”. Na naszej scenie wystąpiła z singlem „Za nas dwoje”- promującym ten krążek.

  Czekaliśmy cztery lata na nową studyjną płytę Patrycji Markowskiej. I, jak mówi Marcin Prokop, warto było czekać, bo obok Patrycji na tej płycie usłyszycie niezwykłych rasowych dżentelmenów: Leszka Możdżera, Marka Dyjaka, Grzegorza Skawińskiego i Rey'a Wilsona. Jak wspomina współpracę z nimi? Patrycja Markowska wyznała Marcinowi Prokopowi w Dzień Dobry Wakacje, że "bujała się w nim". Jak na to zareagował Prokop? Czy Markowska czuje się spełniona, jako kobieta i artystka?

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje gościć będziemy Patrycję Markowską. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30 przed telewizorami lub w Uniejowie! Zapraszamy!

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Patrycję Markowską. Co więcej, wokalistka jest pierwszą kobietą w furze Sławomira. Czy Patrycja dała się namówić na zwierzenia? Kto złamał jej serce? Jakie miała w młodości kompleksy? I co pomyślała, gdy zobaczyła Sławomira?