bracia Collins

  bracia Collins

  Rafał Collins rzadko zdradza fanom kulisy swojego życia prywatnego. Teraz jednak pokazał, jak spędza niedzielę i podzielił się zdjęciem, które podbiło serca internautów. Widzimy na nim, jak karmi ukochanego synka. Uwagę przyciąga nietypowa pozycja malucha.

  Już niedługo, bo 12 sierpnia, w księgarniach pojawi się literacki debiut Rafała Collinsa o wymownym tytule "(Nie)odjazdowe życie braci Collins". Książka opowiada o przeciwnościach losu, z którymi musieli zmierzyć się sławni bracia na drodze do sukcesu. W programie Rafał i Grzegorz opowiedzieli o tym, jak udało im się zmienić swoje życie na lepsze.

  Bracia Collins startują z nowym programem. Jak przyznają, udział w "Azja Express" w porównaniu z ich nowym projektem to była bułka z masłem. Rafał Collins opowiedział nam, jakich atrakcji mogą spodziewać się widzowie show "Bracia Collins biorą się do roboty". Premiera programu 26 sierpnia na Discovery Channel, a już w niedzielę 12 lipca o godz. 20:00 TVN pokaże jego pilotowy odcinek.

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  Greg i Ralph Collins tuningują w Londynie i Katarze najdroższe auta świata. Do ich klientów należą największe gwiazdy show-biznesu. Bracia Collins to tak naprawdę Grzegorz i Rafał Chmielewscy. Rodzeństwo wychowało się w Legnicy, gdzie każdego dnia musieli walczyć o przetrwanie. Dlaczego wyjechali akurat do Londynu? I jak na ich życie wpłynął Shane Lynche?

  Greg i Ralph Collins prowadzą w Londynie ekskluzywny warsztat samochodowy. Tuningują i upiększają tu najdroższe auta świata. Ich droga na szczyt nie była łatwa. W dzieciństwie bracia przeżyli trudne chwile. Co się wydarzyło? Jak wyglądały ich początki w Londynie? Dlaczego nie używają swojego polskiego nazwiska? Co w ich życiu zmienił Shane Lynche? Kto należy do ich klientów? Z braćmi Collins rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Goście Dzień Dobry TVN: Rafał i Grzegorz Collins to Polacy mieszkający na co dzień w Londynie. Prowadzą tam ekskluzywny warsztat samochodowy chętnie odwiedzany przez wpływowych i bogatych ludzi. W ich ręce swoje samochody oddali m.in.: Rita Ora, Wojciech Szczęsny i Ronan Keating. Oowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN o swojej pracy i przepisie na sukces. Obok nich na kanapie zasiadł szef TVN Turbo Przemysław Kwiatkowski. Powiedział o nowościach w ramówce kanału. Wśród nich znalazł się m.in. program braci Collins.